Tauragės apylinkės teismas kviečia į nemokamas teisines konsultacijas

Ką daryti, jei noriu parduoti nekilnojamąjį turtą? Kam priklauso palikimas? Kiek pinigų privalau skirti vaiko išlaikymui? Kas yra privalomoji mediacija ir kaip ji vyksta? Dažnam teisinė informacija atrodo paini, o problemos sprendimas reikalauja daugiau laiko ir išlaidų nei norėtume.

Spalio 23 dieną, minint artėjančią Lietuvos Konstitucijos dieną, visuose šalies teismuose vyks nemokamų teisinių konsultacijų diena „Jūs klausiate – mes atsakome“.

Lietuvos teismai, bendradarbiaujant su Lietuvos advokatūros, Lietuvos antstolių rūmų atstovais, jau penktus metus iš eilės kviečia gyventojus nemokamai pasikonsultuoti teisiniais klausimais, užduoti rūpimus klausimus ir nemokamai gauti profesionalaus teisininko konsultaciją.

Vadovaujantis paskutinėmis su COVID-19 plitimu susijusiomis rekomendacijomis ir kad būtų apsaugoti ne tik konsultacijas teikiantys teismo darbuotojai, bet ir besikreipiantys pagalbos žmonės, nemokamos teisinės konsultacijos bus teikiamos nuotoliniu būdu – teismo nurodytais kontaktiniais telefonų numeriais.

Tad spalio 23 d. visi, turintys klausimų dėl paveldėjimo, šeimos ar kitų teisinių santykių, galės nemokamai pasikonsultuoti skambinant žemiau pateiktais telefonų numeriais. Be išankstinės registracijos nurodytais telefonais gyventojai galės skambinti ir jiems bus suteikiama informacija pagal teismo kompetenciją. Esant poreikiui, skambinančiajam bus rekomenduojama kreiptis į renginio partnerius – Lietuvos antstolius ir advokatus.

Jūsų skambučių lauksime 9.00 – 15.00 val. Išankstinė registracija nereikalinga! Vienos konsultacijos numatoma trukmė iki 15 min.

Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmai: (8 441) 56 807; advokatas Rimvidas Valančius (Šilutė): 8 642 04159; antstolė Nijolė Genutienė (Tauragė, Šilutė, Šilalė): 8 687 16928.