Tauragės pareigūnams su narkotikais įkliuvo trys šilutiškiai

Policijos pareigūnai. / © silutesnaujienos.ltPraėjusį trečiadienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams su narkotikais įkliuvo trys 24-26 metų amžiaus šilutiškiai.

Apie 21 val. automobilį, vairuojamą Šilutės mieste gyvenančio 24 metų A.S., pareigūnai sustabdė kelyje Šilutė – Klaipėda, netoli Traksėdžių gyvenvietės.

Paaiškėjo, kad vairuotojas neturėjo teisės vairuoti, be to, jis sukėlė pareigūnams įtarimų ir dėl galimo apsvaigimo. Dėl to vyrukas buvo patikrintas alkoholio matuokliu – prietaisas parodė 1,26 promilės girtumą. Vėliau ištyrus paimtus meginius paaiškės, ar jis buvo tą vakarą vartojęs kokių nors narkotinių ar psichotropinių medžiagų.

Patikrinus automobilio keleivius, pas vieną iš jų – 26 metų šilutiškį A.B. – pareigūnai aptiko plastikinę pakuotę su balkšvos spalvos medžiaga, kuri, kaip įtariama, yra amfetaminas.

Visi trys automobiliu važiavę šilutiškiai buvo pristatyti į Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą. Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.