Tauragės policija aktyvius piliečius kviečia papildyti policijos rėmėjų gretas

Policijos remejasTauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės apskr. VPK) pareigūnai aktyvius piliečius kviečia tapti policijos rėmėjais bei padėti užtikrinti viešąją tvarką bei konstitucines žmonių teises ir laisves.

Pareigūnai pabrėžia, kad policijos rėmėjų pagalba yra išties reikalinga. Jie ne tik padeda užkardyti teisės pažeidimus ar nusikalstamas veikas, bet ir gelbsti asmenims, nukentėjusiems nuo nusikaltimų ar nelaimingų atsitikimų. Piliečiams, norintiems papildyti policijos rėmėjų gretas, reikia pateikti prašymą. Pasikeitus policijos rėmėjų įstatymui, įsigaliojo ir nauja tvarka. Nuo šiol policijos rėmėjams bus organizuojami mokymai bei praktiniai užsiėmimai, tobulinimo kursai.

Gyventojai, norintys tapti policijos rėmėjais ir įgyti ne tik naudingos patirties, bet ir prisidėti prie gyventojų saugumo užtikrinimo, turėtų suskubti, nes mokymai prasidės jau šių metų sausio 21 d.

Pareigūnai nepamiršo ir moksleivių. Kviečiame ir jus tapti jaunaisiais policijos rėmėjais. Tokiu būdu galėsite ne tik padėti vykdyti nepilnamečių nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevenciją, bet ir iš arčiau susipažinti su policijoje vykdoma veikla. Tokia patirtis ypač naudinga tiems, kurie jau nusprendė sieti savo ateitį su policininko profesija. Tampant jaunuoju policijos rėmėju ugdoma drausmė, pareigingumas, savarankiškumas, įgyjama teisinių žinių ir susipažįstama su statutinių institucijų vykdoma veikla.

Visi norintys papildyti policijos rėmėjų gretas dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į Tauragės apskr. VPK bendruomenės pareigūnę Raimondą Žvynakienę tel. Nr. 8 698 58368 arba atvykite į Tauragės apskr. VPK, esantį Gedimino g. 17, Tauragė, 119 kabinetą.