Tautodailininkai rinkosi „Levandų sode“

Tautodailininkų sąjungos Šilutės sekcijos nariai svečiavosi Venckų kaime įkurtame „Levandų sode“, kurio šeimininkai Lina ir Mindaugas Vingiai pakvietė pasisemti kūrybinių minčių.

Šeimininkai svečiams suruošė šventę su koncertu, kūrybinėmis dirbtuvėmis, poezija ir vaišėmis.

Fortepijoninės muzikos koncertą dovanojo Šilutės meno mokyklos mokytojos Liudmilos Tunaitienės auklėtiniai, įvairių konkursų prizininkai Ąžuolas Lukošius ir Meda Siliūtė. Kol jaunieji talentai koncertavo, degutiškė Lina Šedienė pynė levandų pyneles ir kvietė visus pasimokyti.

Poezijos knygų autorė Birutė Morkevičienė skaitė savo kūrybą, tautodailininkė Teresė Lorenčienė skaitė legendą apie Venckų piliakalnį, nuo kurio ir kaimo pavadinimas veikiausiai kilęs. Šilutės tautodailininkų sekcijos pirmininkė Rūta Emigart Čiuželienė šeimininkams įteikė savo karpinį ir padėkojo visų tautodailininkų vardu.

Į susitikimą atvyko ir Žemaičių Naumiesčio seniūnijos seniūnas Virginijus Stasiulis su ir viešojo administravimo specialistė Vaidilutė Dūdienė. Jie negailėjo gražių žodžių seniūniją garsinantiems šeimininkams ir dėkojo už susitikimą.

Po to renginio dalyviai pabiro po sodą, mėgavosi vaizdais ir kvapais, o prisiminimui pirko lauktuves iš čia pat esančios levandų parduotuvėlės.