„Technorama“ gimtadienis nulijo neįtikėtinų prizų ir nuolaidų lietumi

1 technorama_LG_skalbykle_Egle_RacieneIštisas dvi dienas karaliaujanti šventinė nuotaika, milžiniškos – net 99 procentus siekiančios nuolaidos, prizai ir siurprizai – tai trečiojo spalio savaitglio realijos Šilutės centre, kur savo gimtadienį šventė ilgiausiai mieste veikianti buitinės technikos parduotuvė „Technorama“.

Kadangi Šilutės rajono pirkėjai jau žino, kad „Technorama“ gimtadieniai kasmet pažeria galybę malonių staigmenų, ir šiemetiniame gimtadienyje buvo gausu ir pirkėjų, ir tiesiog laimę išbandyti panorusių smalsuolių.

Džiūgavo loterijų laimėtojai

Jau gerai žinoma tradicija, kad „Technorama“ gimtadieniuose vienas iš įdomiausių žaidimų – išrinkti tą laimingąją ar laimingąjį pirkėją, kurio svoris sutampa su modernaus šaldytuvo arba skalbyklės svoriu. Pernai šaldytuvą „Beko“ namo išsivežė Regina Paičienė, o šiemet laimė lydėjo Eglę Račienę, kurios svoris buvo artimiausias modernios skalbyklės LG svoriui (skalbyklė svėrė 79 kg 650 g).

Dar du pagrindiniai prizai atiteko į gimtadienio šventę atvykusiems  dviem vyrams – Tomui Šlajui bei Rimantui Kaminskui. Jie namo išsigabeno televizorius: pirmasis laimėjo 101 cm įstrižainės „Samsung“, antrasis – „Laimingojo pirkėjo“ loterijos prizą – televizorių LG.

2 technorama_LG_Tv_Rimantas_KaminskasLaimingųjų veiduose švietė tokios plačios šypsenos, kad abejonių neliko – jie dar ne kartą lankysis prekybos centre „Technorama“.

Tądien vykusių loterijų laimėtojams atiteko ir „Philips“ laidynė, tos pačios firmos plaukų tiesintuvai, ir siurblys – šluota „Dyson“, ir daugybė kitų vertingų prizų. O tie, kas dar nebuvo girdėję apie šių žinomų gamintojų produkcijos pliusus, jais įsitikinti galėjo tiesiog parduotuvėje pabendravę su atvykusiais gamintojų atstovais.

Ne mažiau džiaugėsi ir pirkėjai

Ypač džiaugėsi tie gimtadienio svečiai, kuriems kaip tik išvakarėse prireikė kokio nors buities prietaiso, mat tądien jų buvo galima įsigyti su tiesiog neįtikėtinomis nuolaidomis – net iki 99 proc.!

3 technorama_Samsun_tv_Tomas_SlajusNeliko nuskriausti ir gimimo dienos nuotaiką tomis dienomis su kaupu pajuto net tie, kurie nieko nepirko ir net loterijose nedalyvavo. Mat visą penktadienį ir šeštadienį iki 15 valandos parduotuvėje „Technorama“ visi buvo vaišinami „Kuwings“ sulčiaspaude šviežiai spaustomis sultimis, saldainiais ir kava. Tad nieko nuostabaus, jog ir klientų parduotuvėje buvo tiek, kad protarpiais atrodė, jog ir uodui nėra kur snapo kyštelti…

„Iki kitų gimtadienių, šilutiškiai…“, – šeštadienį po pietų smagiai savo pirkėjams ranka pamojavo parduotuvės kolektyvas.