Tegul karantinas nesutrukdo Jums pasveikinti mamos!

 

gelDažnai sakoma, kad mamos diena yra viena gražiausių dienų metuose, kadangi tai laikas, kai pačiam artimiausiam žmogui galime pasakyti ačiū. Žinoma, dėkoti savo mamoms reikia kur kas dažniau, kadangi jos to yra vertos, juolab, tai padaryti yra labai paprasta.

Pavyzdžiui, Covid-19 viruso akivaizdoje vis dar yra baiminamasi, kad perduoti gėlių mamoms jų dienos proga – bus sunku. Tikrai ne, jeigu pasinaudosite gėlių pristatymo į namus paslauga, kurią siūlo geliufeja.lt.

Svarbiausia nelaukti paskutinių dienų, kadangi tuomet floristai jau turi sukaupę daug užsakymų ir visus aptarnauti jiems yra labai sunku. Juolab, kuo anksčiau užsakysite – tuo įmantresnę puokštę galėsite padovanoti savo mamai. O rinktis ją reikia pagal mamytės charakterį. Kol vienos dažniausiai mėgsta lauko gėles ir tuo pačiu paprastas puokštes, tuo tarpu kitoms labiausiai patinka įmantrios puokštės, kuriose komponuojamos egzotiškos gėlės.

Net ir siaučiant virusui, kai atrodo, kai logistika yra kiek pristabdyta, galima užsakyti labai įmantrias puokštes. Tik reikėtų tai daryti kuo anksčiau.

gel2

Kartui su puokšte galima užsakyti ir saldainių dėžutę, kuri pasieks mamytę Jūsų nurodytų laiku. Tiesa, kadangi mamos dienos sekmadienį dažniausiai pateikiama labai daug užsakymų – dažniausiai nėra galimybės tikslinti laiko, kadangi vien tai, kad mama gaus puokštę konkrečią dieną – jau yra labai smagu.

Žinoma, taip pat būtinas smulkmenų derinimas su floristu, kadangi tik tokiu atveju gauta puokštė pateisins lūkesčius. Siūlome pasitarti ir dėl konkrečios puokštės (juk norisi, kad mamai skirta puokštė būtų išbaigta iki smulkmenų), taip pat suderinti papildomus pristatymo akcentus, galiausiai, dukra turėtų pasirūpinti, kad mama tą dieną būtų namuose ir sulauktų puokštės, kuri jai bus įteikta asmeniškai.

gel3

Nesvarbu, ar mama yra už 20 ar už 2 000 km, šiuo metu nėra galimybės ją aplankyti. Štai todėl užsakykite puokštę jau šiandien, kad gražiausią metų dieną ji sulauktų tos meilės, kokios yra verta. O išsakyti nuostabiausius žodžius per gėlių puokštę – paprasta kaip niekada.