Televizija aiškinosi, kur dingsta šilutiškės katinai

TelevizijaŠilutiškė ponia Irena kreipėsi į „TV pagalbą“, prašydama ją apginti nuo kraugerių ir maniakų. Jos pačios niekas nepuola ir negrasina, bet jos auginami gyvūnėliai dingsta. Anot kaimynų, kartais po kiemą vien tik su „stringais“ ir „liemenuku“ vaikštanti ponia, juos pačius ir įtaria.

„Kas čia darosi, kad man tranko per gyvūnus. Gal maniakas?“, – „TV pagalbos“ žvaigždei Gerdai Žemaitei pasakojo Irena. Anot moters, tai vyksta jau ne vienerius metus – kai tik ji parsiveda augintinį, taip jis ir dingsta. Irena įtaria, kad kažkokie kaimynai jai kenkia itin žiauriu būdu – per gyvūnus.

„Auksinį skiauterėlį žiauriai nužudė, dingo Baltakojėlis, Merkizė, Gražioji murkutė, Baltakojėlio vaikelis“, – lenkdama pirštus jau penkis prarastus katinus suskaičiavo Irena.
Moteris sakė labai mylinti gyvūnus, kurie niekada neįskaudins ir nieko blogo nepadarys, kaip ne kai kurie žmonės.

 

Ar gali būti, kad kažkas iš kaimynų jai kenkia? Juk keistomis aplinkybėmis dingsta penktas katinas?

Irena išsakė įtarimus, kad kartą kaimynai jos katiną specialiai rūsyje uždarė. Su ja gerai sutarianti kaimynė Janina tris naktis girdėjusi miaukimą iš rūsio.

Tuo tarpu laiptinėje sutikti kaimynai sakė, kad niekas jos katinų neskriaudė, o Irena tiesiog labai komfliktiška moteris. „Neklausykite jūs jos. Kiek kraujo ji mums išsiurbus, po stringais, po liemenukais vaikšto po kiemą“, – pasakojo žmonės. Dar kaimynai sakė, kad išgėrusi ponia Irena būna labai agresyvi, vieną garbaus amžiaus moterį yra puolusi su kastetu.

Kaimynai sutiko aprodyti ir rūsį, kuriame, neva būna užrakinti katinai. Deja, Baltakojėlio jame nebuvo. Kartu su „TV pagalbos“ komanda Irena nuvyko į „Šilutės beglobių“ prieglaudą, tačiau ir ten dingusių katinų nerado. Prieglaudos šeimininkė moteriai pasiūlė paimti vieną iš penkiasdešimties beglobių katinų, tačiau Irena sakė, kad dar palauks savojo keturkojo. Vis dar tikisi, kad jis sugrįš.

Prieš TV kameras, kalbėdama su G. Žemaite, Irena pripažino ir savo bėdas dėl alkoholizmo. Ji sakė lankanti anoniminių alkoholikų susirinkimus ir tai jai padeda. Irenai nesuprantama, kodėl kaimynai jos nemėgsta, juk ji mėgstanti tvarką ir tikisi, kad jie patys ateis susitaikyti.