Televizijos GALA videonuomoje – kino juosta „Tadas Blinda. Pradžia“ HD formatu

blindaDidžiausios Lietuvoje integruotų telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugų teikėjos TEO teikiamų paslaugų „Interaktyvioji GALA“ klientai nuo penktadienio savo namuose galės išvysti itin didelio žiūrovų dėmesio sulaukusią kino juostą „Tadas Blinda. Pradžia“.

Televizijos GALA videonuomoje filmą bus galima peržiūrėti raiškiuoju (angl. high definition – HD) formatu.

Tai vienas pirmųjų filmų Lietuvoje, kuris į virtualios videonuomos įrašų sąrašus įtraukiamas iš karto po to, kai jis baigiamas rodyti kino teatruose. Praėjusių metų rugsėjį debiutavusi Donato Ulvydo režisuota juosta netruko tapti populiariausia per pastaruosius 20 metų. Kino teatruose ją jau matė jau daugiau nei 300 tūkst. žiūrovų.

„Tadas Blinda. Pradžia“ yra pirmasis lietuviškas istorinis nuotykių filmas, sukurtas Lietuvos Nepriklausomybės laikotarpiu. Jame pasakojama apie įvykius Žemaitijoje prieš pat Didįjį lietuvių sukilimą ir svieto lygintojo Tado Blindos jaunystę.

Šia juosta papildomas lietuviškų kino kūrinių videonuomoje sąrašas, kuriame šiuo metu yra ir legendine tapusi 4 dalių drama „Tadas Blinda“, kuriame svieto lygintoją įkūnijo Vytautas Tomkus.

Sąraše taip pat yra populiarieji filmai: „Zero 2“, „Paskutiniai Brėmeno muzikantai“, „Kai apkabinsiu tave“, „Artimos šviesos“, „Mano mažytė žmona“ ir daugelis kitų. Filmų gurmanai videonuomoje ras ir Vytauto Žalakevičiaus „Niekas nenorėjo mirti“ bei Raimundo Banionio „Vaikai iš Amerikos viešbučio“.

Lietuviškos muzikos gerbėjai videonuomoje gali pažiūrėti Andriaus Mamontovo koncertinį filmą „Park West Chicago“.

Beveik visus iš daugiau nei 1,7 tūkst. vaizdo įrašų televizijos „Interaktyvioji GALA“ klientai gali peržiūrėti be jokių papildomų mokesčių. Papildomai apmokestinti tik kategorijų „SF Anytime Holivudo filmai“, „Suaugusiesiems“ bei raide N pažymėti nauji vaizdo įrašai.

Daugelyje Lietuvos miestų teikiamos skaitmeninės televizijos „Interaktyvioji GALA“ klientai gali matyti daugiau nei 80 pramoginių, pažintinių, sporto, žinių, raiškiosios televizijos kanalų.

Interaktyviosios technologijos paslaugos klientams suteikia galimybių be papildomos įrangos įsirašyti ir norimu laiku peržiūrėti mėgstamas laidas, naudotis virtualios videonuomos paslaugomis, klausytis radijo, paskaityti savo horoskopą, orų prognozę ar dainuoti karaokę.