„Teo“ paslaugos – arčiau šilutiškių

TEOBalandžio 2 d. Šilutėje atidarytas pirmas IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ klientų aptarnavimo salonas.

Lietuvininkų g. 68A įsikūrusioje „Teo“ atstovybėje pamario krašto gyventojai galės tiesiogiai susipažinti su paslaugų naujienomis ir išbandyti išmaniąją namų įrangą.

Bendrovės „Teo“ salone yra viskas, ko reikia šiuolaikiniams namams: lengvai valdomos integruotos paslaugos su išmaniąja „Teo“ televizija, šviesolaidiniu internetu ir naujausia namų įranga.

„Šilutėje matome kokybiškų „Teo“ paslaugų poreikį ir jaučiame didžiulį susidomėjimą „Teo“ išmaniąja televizija. Tą parodė ir metų pradžioje miesto prekybos centruose įrengtos „Teo“ demonstracinės vietos. Mieste esame išvystę platų šviesolaidinio interneto tinklą, todėl šilutiškiai gali naudotis pačiomis naujausiomis technologijomis kurdami savo išmaniuosius namus“, – sakė „Teo“ Vakarų regiono pardavimo padalinio vadovas Audrius Kesminas.

Pirmų naujojo „Teo“ klientų aptarnavimo salone dirbs šilutiškė Irma Degutytė. Ji pirmuosius klientus apdovanos džiugiomis staigmenomis. Pirmieji, užsisakiusieji šviesolaidinio interneto ir išmaniosios „Teo“ televizijos rinkinį, bus apdovanoti išmaniais žingsniamačiais. Tai puikus prietaisas, skatinantis praleisti daugiau laiko gryname ore ir šiuolaikinių technologijų pagalba gyventi sveikesnį gyvenimą.

Naujasis klientų aptarnavimo salonas pirmadienį – penktadienį dirbs nuo 9 iki 18 valandos vakaro, o šeštadienį – nuo 9 iki 14 val. Čia šilutiškiai visada galės gauti profesionalų patarimą, konsultaciją ir pagalbą dėl visų „Teo“ paslaugų.

„Teo“ iš viso turi jau daugiau nei pusę milijono interneto vartotojų ir 186 tūkstančius televizijos paslaugos vartotojų.