Tėvo dienos minėjimas Saugose

Tėvo diena – viena mūsų patiems artimiausiems žmonėms, be kurių nebūtų ir mūsų, pagerbti skirtų dienų.

Šventės akimirkos.

Tėvo diena pradėta švęsti JAV 1910 m., o nuo 1972 m. įsitvirtinusi kaip minimos dienos paprotys. Lietuvoje tėčius priimta sveikinti pirmąjį birželio sekmadienį.

Tėvo diena tinkamiausias laikas išreikšti dėkingumą, meilę ir pagarbą tiems tėčiams, kurie rūpinosi savo vaikais, juos augino ir ugdė.

Į Šilutės socialinės globos namų Saugų padalinį svečiai, globos namų gyventojai ir darbuotojai rinkosi pagerbti tėvus ir paminėti Tėvo dieną. Nuoširdžius sveikinimus, palinkėjimus ir posmus tėvams skyrė direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams Jovita Andrijauskienė, globos namų direktorė Evelina Rimkutė, seniūnas Arvydas Stonis ir socialinė darbuotoja Regina Girgždienė. Susirinkusieji neliko abejingi ir socialinės globos namų darbuotojų atliekamoms nuotaikingoms dainoms, pritariant akordeonui.

Renginio pabaigoje namų gyventojų – tėčių laukė maloni staigmena. Saugų seniūnaitė, bibliotekininkė Regina Juškienė su kolege Rasa Stumyliene įteikė bibliotekos skaitytojo bilietus, dovanojo gėlių, atnešė paskaityti laikraščių ir žurnalų. Regina ir buvo šio renginio sumanytoja bei įkvėpėja. Jos sumanymui pritarė ir prie įgyvendinimo prisidėjo seniūnas A. Stonis kartu su Saugų bibliotekos globėja V. Astrauskiene.

Nuoširdi, gerumo ir puikios nuotaikos kupina šventė suteikė teigiamų emocijų. Neilgas, bet nuotaikingas renginys sulaukė dėmesio, aplodismentų, gražių šypsenų ir padėkos žodžių.