Tik per savaitgalį – 4 nuskendo, 2 išgelbėti

Savaitgalį įvairiose Lietuvos vietose nuskendo 4 žmones, du buvo išgelbėti, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD) ir policija.

Šiauliuose, šeštadienį, apie 8 val., gautas pranešimas, kad Talkšos ežere nuskendo vyras. Gelbėtojai 25 m nuo kranto atstumu, 5-6 m gylyje, rado nuskendusį 41-erių vyrą.

Šeštadienį, 16 val. 52 min., gautas pranešimas, kad Skuode esančiame tvenkinyje nuskendo žmogus. 6 m nuo kranto, 2 m gylyje rastas 19-mečio kūnas.

Sekmadienį, apie 14 val., Širvintų rajone, iš Širvintos upės, už 3-4 m nuo kranto ir iš 1,5 m gylio ištrauktas vyro kūnas.

Sekmadienį, apie 20 val. 36 min., pranešta apie skenduolį Birštono vandens telkinyje. Gelbėtojai 2 m nuo kranto atstumu pamatė skenduolį, jį ištraukė. Atvykę medikai 43 metų vyrą gaivino, bet vėliau konstatuota jo mirtis.

Du žmonės buvo išgelbėti. Šeštadienį, apie 16 val., Kauno r., Gaižėnų tvenkinyje skendęs žmogus buvo ištrauktas, perduotas medikams ir gaivinamas ir išvežtas į gydymo įstaigą.

Telšių rajone penktadienį, 15 val. 55 min, gautas pranešimas apie Germanto ežere skęstantį žmogų. Atvykus gelbėtojams vyras buvo įsikibęs į irklentę ir plūduriavo viduryje ežero. Žmogus perduotas medikams.

Pagal Elta inf.