„Tikras“ meras vaikščiojo po butus ir dalijo šokoladukus

laurinaicio sokoladukas 1„Kalėdų Senelis dar užstrigęs Šilutėje!“ – nuostabos neslėpė šilutiškiai, penktadienio vakare sulaukę į butus besibeldžiančio „tikro mero“. Taip save vadino po daugiabučių laiptines vaikštantis ir gyventojams šokoladukus dalijantis rajono meras Vytautas Laurinaitis.

„Negalėjau patikėti savo akimis, kai laiptinėje sutikau merą, ir jis, manęs paklausęs, ar žinau už ką balsuosiu, padovanojo šokoladuką su užrašu „Už tikrą merą! Vytautą Laurinaitį“. Netrukus į laiptinę išėjo ir kaimynė, kaip supratau, išgirdusi mero skambutį jai į duris. Nesiklausiau, ką jai sakė, nes ir taip buvau netekusi žado… Vaikšto po laiptines ir skambina į duris… Argi tai didina rimto politiko autoritetą?“, – neslėpė emocijų apstulbusi šilutiškė, redakcijai palikusi „saldžiąją tikro mero dovanėlę“.

„Negi neužteko, kad visiems gyventojams kažkas išnešiojo jo kalėdinius sveikinimus. Dabar pats nešioja šokoladukus… Gerai tik tuo, kad bent jau ne visi devyni kandidatai į merus užsiima tokia „reklama“, – gūžčiojo pečiais moteris.

Antroje šokoladuko pusėje parašyta, kad tokių 20 g svorio juodojo šokolado plytelių išleista 2000 vnt. – už jas apmokėjo partija Tvarka ir teisingumas iš politinės kampanijos sąskaitos. Dovanėlės yra deklaruotos Vyriausiojoje rinkimų komisijoje.

Dovanotu šokoladuku „paspringusi“ rinkėja sakė, jog supranta, kad kandidatai į merus ieško įvairių būdų rinkėjams paaiškinti savo rinkimines nuostatas. Ji teigiamai vertina vieno kandidato kvietimus gyventojams, paskelbtus daugiabučio laiptinėje, čia pat susitikti ir padiskutuoti. „Bet šokoladukų dalybos „pakiemiui“ pliusų rajono vadovui tikrai neprideda“, – mano ji.

Beje, meras V.Laurinaitis šios rinkimų kampanijos metu irgi ne kartą lankėsi įvairiose įstaigose. Darbo metu švietimo ir kitų įstaigų darbuotojams jis aiškino savo privalumus, priminė nuopelnus ir pažadus, ką padarys antrą kartą tapęs meru.