Tiltas per Šyšą – kalėdinė dovana pėstiesiems?

TILTASTrumpiausiu keliu pasivaikščioti miško snieguotais takeliais, vedančiais link stadiono, šilutiškiai galės jau šiemet priartėjus kalėdinėms šventėms. Taip mano Šilutės savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis ir mero pavaduotojas, kuruojantis savivaldybės investicinius projektus, Algirdas Balčytis.

Jie aplankė pėsčiųjų ir dviračių tilto per Šyšos upę statybvietę ir įsitikino, kad darbai bus atlikti laiku – iki šių metų gruodžio 12 dienos.

„Šilutės naujienos“ jau ne kartą rašė apie anksčiau šioje vietoje buvusį senąjį pėsčiųjų tiltą. Paplautais pamatais, siūbuojančia konstrukcija ir surūdijusiomis sijomis tiltas jau grėsė nelaimėmis.

Prieš 1,5 metų Savivaldybės vadovams Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovybę pavyko įtykinti, kad daugiau delsti negalima ir kad griūvantį tiltą reikia kuo skubiau pakeisti nauju.
Naują tiltą su keturiais apšvietimo žibintais per Šyšos upę pastatė Šilutės įmonės UAB „Kavesta“ ir UAB „Įtampa“.

Naujas tiltas bus porą metrų ilgesnis nei ankstesnysis – sieks 27 metrus bei dvigubai platesnis – 3 metrų pločio (buvo 1,5 metro). Kad neatsirastų gudruolių juo važinėti keturračiais ar automobiliais, viduryje yra įmontuoti pusmetriniai stulpeliai, padalijantys tilto plokštumą į dvi dalis.

Visa statyba su projektavimo ir apšvietimo įrangos darbais atsiėjo 439,1 tūkst. Lt.