Tilžės gatve galėsime važiuoti ir miesto šventės dieną

tilzes g prie skveroGegužės 28-ąją švęsdami Šilutės 505-ąjį gimtadienį šiemet nebevarginsime į miestą atvažiuojančių svečių, jau nuo Tilžės gatvės pradžios nurodydami jiems sukti aplinkinėmis gatvėmis. Eismo saugumo komisija nutarė, kad šiemet eismas Tilžės gatve nebus visiškai uždraustas, čia tik privalėsime važiuoti lėčiau.

Tilžės gatvėje esančiame Vydūno skverelyje, prie fontano, tradiciškai jau kelinti metai vyksta bibliotekininkų organizuojami „Gimtadienio pusryčiai improvizuotoje Žibų kaimo arbatinėje“. Tuo metu buvo įprasta aplinkinėse gatvėse uždrausti eismą.

Šiemet Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos vadovai irgi prašė uždrausti eismą prieigose prie Vydūno skvero nuo 10.30 iki 12.30 val.

Situaciją svarstę Eismo saugumo komisijos nariai nutarė, kad neretai dėl tokios griežtos pozicijos atrodome juokingai prieš atvykstančius svečius: jų prisikviečiame, bet į miestą nebeįsileidžiame. Todėl atvykusieji priversti sukiotis aplinkinėmis gatvelėmis, bandydami rasti privažiavimą prie centre vykstančių renginių.

Todėl šiemet miesto šventės dieną eismas Tilžės gatvėje rytinio renginio metu nebus uždraustas, tik nuo Stoties iki M.Jankaus gatvių bus ribojamas automobilių greitis iki 30 km per valandą. Situaciją kontroliuos laikinieji ženklai ir tuo metu čia budėsiantys policijos ekipažai.

Tik įvažiuoti į Tilžės gatvę iš Vydūno gatvės tuo laiku nebus leidžiama.

Tačiau kaip ir kasmet, Lietuvininkų gatvėje, nuo sankryžos su Liepų gatve iki sankryžos su Klaipėdos gatve, važiuoti nebus galima nuo 7 iki 24 valandos. Čia tradiciškai bus prekybininkų ir pėsčiųjų zona.