„Tortadienis“ Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje

Rudenlis atkeliavo1Garbingo amžiaus mūsų gimnazija šventė paskutinį 90-mečio jubiliejinį renginį. „Tortadienyje“ gerai praleisti laiką buvo pakviesti mokytojai, mokiniai bei jų tėvai.

Renginį vedė mokinių tarybos narė Paulina Mikelkevičiūtė, organizavo pavaduotoja Virginija Tamašauskienė ir klasių vadovės.

Šventė prasidėjo jau kartą rodytu minifilmu apie gimnaziją ir jos veiklą. Dar kartą nuskambėjo gimnazijos himnas.

O kokia šventė be gimnazijos direktoriaus Liudviko Genio sveikinimo ir apdovanojimų? Už pagalbą ir iniciatyvą įteiktas padėkos raštas gimnazijos tėvų tarybos pirmininkei Jūratei Bielskienei.

Progą mokyklą pasveikinti turėjo ir kiekviena klasė, per 5 minutes sugalvojusios gražiausių sveikinimų. Mokinių tarybos pirmininkė Šarūnė Maziliauskaitė perskaitė keletą sveikinimų iš mokyklos svečių knygos.

Buvo pristatytas naujasis „Drąsinkime ateitį“ narys – verslininkas Nerijus Budreckis, kuris mokyklai dovanojo balto angelo statulėlę, prašydamas, kad ši keliautų per klases kaip gėrio simbolis.
Tortdienis
Prie dovanos puikiai tiko daina „Angelas“, kurią atliko penktokės Ieva Predkutė Ir Eglė Kasperavičiūtė. Šventėje išgirdome ir gimnazistų Irinijaus Mickevičiaus ir Povilo Panomariovo atliekamą dainą „Švieski, žvaigžde, aukštai“.

Nuotaiką praskaidrino antroji mokinių užduotis. Išsirinkę iš klasės po 2 atstovus, žiūrėjome, kaip šie šoka ant laikraščio, kurį, po kiekvienos muzikinės pauzės, lenkdavo pusiau.

Sveikinimai nesibaigė. Buvo pasveikinti šauniausi mokyklos bėgikai, kuriems bėgti nesutrukdė net prastos oro sąlygos. Adovanojimai atiteko gražiausios „Rudens puokštės“ kūrėjams – 7a ir 1b klasėms. Prizus įsteigė parduotuvės „Marga kraitė“ savininkė, tėvų komiteto narė Laima Majuvienė.

Sudainavę bendrą dainą, visi mėgavomės skaniu „Tortadienio“ tortu.