„Toyota Corolla“ bagažinėje rasta 1900 pakelių nelegalių cigarečių

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai skiria ypatingą dėmesį teisės pažeidimams, susijusiems su neteisėta akcizais apmokestinamų prekių apyvarta.

2023 m. balandžio 25 d. apie 13.30 val. Šilalės rajone, Gimbūčių kaimo teritorijoje, pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį „Toyota Corolla“, kurį vairavo 45-erių Kauno miesto gyventojas.

Policijos pareigūnai, apžiūros metu, automobilio bagažinėje aptiko 500 pakelių cigarečių „NZ Gold“ ir 1400 pakelių cigarečių „Minsk“ su baltarusiškomis banderolėmis. Visų šių cigarečių pakelių, nepaženklintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyto pavyzdžio banderolėmis, vertė 7 581 euras.

Vyro atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia bauda arba laisvės atėmimas iki ketverių  metų. Šis asmuo iš anksčiau žinomas policijos pareigūnams ir baustas už panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas.

Informuojame, kad pareigūnai ir toliau vykdys aktyvias priemones akcizinių prekių srityje ir ragina gyventojus būti pilietiškiems bei pranešti apie jiems žinomą kitų asmenų vykdomą nusikalstamą veiką.

Lina Banienė
Tauragės AVPK Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė