Tragiška skenduolės atpažinimo atomazga: aptiktas pasikoręs jos draugas

skenduole„Taip jau ne kartą yra buvę mūsų praktikoje – nežinomo žmogaus kūną randame, o pranešimų apie panašaus amžiaus ir lyties pradingusį asmenį savo bazėje neturime ir tapatybę nustatyti gali būti sunku“, – iškart po įvykio sakė Tauragės apskrities policijos komisariato atstovė spaudai Simona Šniaukštaitė.

Bet netrukus pasitvirtino įtarimai, kad skenduolė – 46 m. rusniškė Renata D.

Apie moters mirtį sužinoję kaimynai susigriebė, kad jau mėnesį nemato ir jos draugo. Išlaužus porelės būsto duris, 37 m. vyras aptiktas pasikoręs.

Motiną iš nuotraukos atpažino sūnus

Neatpažintas moters kūnas buvo nugabentas į Klaipėdos Teismo medicinos ekspertizės centrą.Iš Atmatos ištrauktos nuskendusios moters tapatybė nustatyta po 2 dienų - iš žiniasklaidos pranešimų artimieji suprato, kad nelaimėlė gali būti kelias savaites nematyta Renata D. / Rolando Žalgevičiaus nuotr.

Skenduolės tapatybę padėjo išsiaiškinti atsitiktinumas – televizijoje paskelbta informacija apie šį kraupų žvejų radinį.

Renatos D. sūnus Eligijus, pamatęs reportažą apie rastą skenduolę, sunerimo, mat jau kelios savaitės apie motiną nieko negirdėjo. O atskirai nuo vaikų gyvenusios moters bičiulio buto durys – vis užrakintos.

Antradienį kriminalistams pateikus skenduolės fotografijas, sūnus ir kiti giminaičiai jau buvo įsitikinę, kad tai – Rusnės gyventoja Renata D.

Pareigūnai dar neturi atsakymo, ar moters mirtis buvo smurtinė, ar tai – savižudybė, ar nelaimingas atsitikimas.

Draugas rastas pasikoręs

Pasirodo, šioje istorijoje – tai ne vienintelis nelaimėlis. Skenduolės atpažinimas iškėlė dar vieną klausimą: o kur yra ir ką veikia jos sugyventinis Aleksas K., kuris su Renata gyveno Rusnėje, Šilutės gatvėje.

Poros kaimynai policijai pasakojo, kad Alekso ir Renatos nematė ir negirdėjo jau beveik mėnesį - nuo stintmečio pabaigos. / Sigito Grinčinaičio nuotr.Trečiadienio vidudienį Alekso K. giminaičiai ir kaimynai jau beldėsi į nelaimėlių namus. Pro langus matomi musių pulkai ir prasiskverbiantys kvapai nežadėjo nieko gera.

Iškviesti policijos pareigūnai į pagalbą pasikvietė ugniagesius gelbėtojus. Pastarieji, specialia įranga nupjovę durų įtvirtinimus, padėjo pareigūnams patekti į vidų. Viduje rastas gerokai apiręs Alekso K. lavonas, kurį iškart atpažino jo giminaitis Sergėjus.

Pareigūnams teks nustatyti dar vienos mirties aplinkybes. Pirminiais duomenimis, Renatos D. sugyventinis Aleksas K. rastas užsismaugęs virvute, pririšta prie vandentiekio vamzdžio. Ant riešo matėsi pjautinė žaizda.

Sergėjus „Šilutės naujienoms“ sakė, kad su pusbroliu paskutinįkart bendravęs telefonu balandžio 15 dieną. Tuomet jie vienas kitą sveikino su stačiatikių Velykomis.

Artimiausias Alekso K. kaimynas, kuris gyvena antrajame pastato aukšte, sakė, kad garsai a.a. kaimyno bute paskutinįkart buvo girdimi, kai baigėsi stintų žvejyba.

Kiti kaimynai, apgailėdami tokį poros likimą, sakė, kad nelaimė į šiuos namus, ko gero, atėjo todėl, kad pernelyg dažnai abu mėgo išgerti ir paklajoti.

joomplu:4188