Tragiškos išgertuvės: neblaivi moteris seserį subadė peiliu

peilisVienuolika metų nelaisvės – tokią bausmę Klaipėdos apygardos teismas skyrė vyresniąją seserį peiliu mirtinai subadžiusiai šilutiškei. Bausmę jai sumažino visiškas kaltės pripažinimas ir nuoširdi atgaila, rašo „Lietuvos rytas“.

„Aš labai gailiuosi, nenorėjau jos nužudyt“, – jau išklausiusi nuosprendį teisme dar kartą teisėjui ašarodama guodėsi 51 metų Danutė Pogienė. Tačiau jau nieko pakeisti neįmanoma, tik apskųsti sprendimą.

Tragedija Šilutės rajone, Saugų kaime, įvyko šiemet gegužės 25-osios vakarą, apie 19 valandą.

Dėl ko tarp dviejų artimų žmonių kilo konfliktas, sunkoka nustatyti – moterys vyresniosios sesers Birutės Balsienės namuose visą dieną gurkšnojo vyną, iš viso ištuštino šešis ar septynis butelius.

D.Pogienė, čiupusi peilį, seseriai smogė kelis kartus – į kairę ranką, kaklą, krūtinę. Ši nukraujavusi mirė savo namuose.

Nužudytosios artimieji – sūnus ir dar viena sesuo – nepateikė civilinių ieškinių dėl neturtinės žalos atlyginimo, prašė nebausti kaltinamosios labai griežtai.

Išklausyti nuosprendžio atėjęs D.Pogienės vyras iškart nuskubėjo į pasimatymą su savo žmona Klaipėdos areštinėje, nunešė jai krepšį maisto produktų.

„Kartu išgyvenome trisdešimt metų, užauginome keturias dukteris, turime septynis anūkus. Kaip aš dabar vienas be jos gyvensiu“, – graudinosi Jonas Poga, neabejojantis, kad visų nelaimių kaltininkas – alkoholis.

Vyro teigimu, abi seserys labai gerai sutardavo, visą gyvenimą viskuo dalydavosi.

„Tą dieną aš pjoviau žolę. Matau, atlekia mano žmona ir kažką sako, bet vejapjovė kėlė triukšmą ir aš nieko negirdėjau. Baigęs darbą nuėjau pas Birutę – tą dieną mano žmona buvo pas seserį. Virtuvėje pamačiau kraujo dėmių, o nuėjęs į kambarį prie televizoriaus išvydau gulinčią Birutę. Iškart puoliau į parduotuvę kviesti greitosios ir policijos. Nežinau, ko jos ten taip susipyko. Mano žmoną iškart išsivežė policija“, – kalbėjo J.Poga.