Traksėdiškių sveikinimai keliauja į Europos mokyklas

traksedziai atvirukai 1Tamsėjantys vakarai, vėliau auštanti diena jau kuria būsimųjų šv. Kalėdų laukimo džiaugsmą. Visas krikščioniškas pasaulis artėja prie susikaupimo meto – kūdikėlio Jėzaus gimimo šventės. Šios prasmingos šventės laukimo laikotarpiu kyla noras būti geresniems, prisiminti ir įvertinti besibaigiančius metus, dar kartą pabendrauti su senais ir naujais draugais.

Jau treti metai Traksėdžių pagrindinės mokyklos mokiniai, vadovaujami mokytojos Indrės Diksienės, yra aktyvūs Europos traksedziai atvirukaiKomisijos inicijuoto mūsų žemyno įvairių šalių mokyklų vykdomo tarpusavio bendravimo, keitimosi informacija apie savo šalį, mokyklą projekto „eTwinning“ dalyviai. Pirmieji bandymai susisiekti su Europos mokyklų bendruomenėmis buvo sėkmingi, projektas plėtėsi, į jį įsitraukė ir etikos mokytojos Sirpoletos Pielikienės vadovaujami vaikai.

Dabar po pamokų kabinetuose netyla bruzdesys: įvairių klasių mokiniai piešia, karpo, dėlioja kalėdinius atvirukus. Vaikų rankomis pagaminti kalėdiniai sveikinimai pasieks ne vieną Europos mokyklą – projekto „eTwinning“ dalyvę. Nekantriai ir mes lauksime sveikinimų iš kitų Europos kolegų.

Šiemet mūsų mokykla jau gavo kvietimą dalyvauti 2011 m. kokybiškiausių projektų apdovanojimų ceremonijoje, kuri vyks Vilniuje. Deja, dėl lėšų stygiaus išvykos teko atsisakyti.