Traksėdžiuose ant Kalėdų eglės supasi pačių gaminti žaislai

 

2 biblioteka_traksedziai_kalediniai_zaislai_egleiKnygos bičiulius telkianti akcija „Knygų Kalėdos“ šiemet vėl kviečia dovanoti naujų knygų bibliotekoms. Šių metų šūkis – Dovanokime knygų SAVO bibliotekoms!

Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Traksėdžių filiale vyko minėtai akcijai skirtas kūrybinis užsiėmimas „Ant Kalėdų eglutės supsis mano pakabutis“ – kalėdinių žaislų gamyba šventinei eglutei. Popietė skirta tam, kad per knygą bibliotekos lankytojai iš naujo atrastų bendravimo džiaugsmą, susivienytų prasmingai veiklai, turiningai praleistų laisvalaikį. Nes „Knygų Kalėdos – gerumo akcija, ne tik pagyvinanti bibliotekų veiklą, bet ir suburianti visus knygą mylinčius žmones.

Kalėdų stebuklas – idėja, kuri gali būti įgyvendinama įvairiais būdais. Šiandien galima nusipirkti bet kokį šventinį papuošalą, bet originalių žaislų iš paprastų medžiagų kiekvienas gali pasigaminti savo rankomis. Tai malonus procesas, skatinantis kūrybiškumą, o kartais net leidžiantis sutaupyti pinigų. Svarbiausia yra pasitelkti fantaziją.

Traksėdiškiai jau antrus metus žaislus Kalėdų eglutei, puošiamai mokyklos kieme, gamina patys. Šį kartą užsiėmimo dalyviai pasirinko kartonines dėžutes, kurias aptraukė blizgančia folija, tačiau gražiausi žaislai sukurti naudojant dekupažo techniką. Žaislų gamyba užtruko iki vėlyvo vakaro, o rezultatas buvo džiuginantis.