Traksėdžiuose benzinvežis rėžėsi į namą

Sausio 11-osios popietę Traksėdžiuose nevaldomas pavojingus naftos produktus vežęs sunkiasvoris automobilis sukėlė eismo įvykį ir kelionę baigė tik atsitrenkęs į gyvenamąjį namą. Antrame namo aukšte miegojusi moteris teigė, kad stiprus smūgis ją išvertė iš lovos.

Eismo įvykis Šilutės priemiestyje įvyko apie 15 val. Pavojingą naftos produktų krovinį Šilutės kryptimi vežęs vilkikas dėl kol kas neaiškių priežasčių nuvažiavo nuo kelio. Staiga vėl sugrįžo į eismą, kliudė automobilį „VW Tiguan“, tačiau nesustojo ir toliau važiavo vartydamas kelio ženklus, užvažiuodamas ant šaligatvio. „Laimei, tuo metu nepasitaikė pėsčiojo, nes nežinia, kuo čia būtų pasibaigę“, – teigė liudininkas.

Kelionę vilkikas baigė tik atsitrenkęs į greta kelio stovėjusį mūrinį namą. Net ir po smūgio automobilio ratai toliau sukosi. Namo gyventoja tuo metu gulėjo lovoje antrame aukšte. Moteris pareigūnams pasakojo, kad smūgio būta stipraus, po jo ji iškrito iš lovos.

Į avarijos vietą atvyko medikai. Paaiškėjo, kad pagalbos labiausiai reikia vilkiko vairuotojui. Šis buvo blaivus, tačiau stipriai išsigandęs ir patyręs šoką. Žmogus negalėjo paaiškinti, kas atsitiko ir kas lėmė eismo įvykį.

Dar viena eismo nelaimė Šilutėje įvyko sausio 4-osios pavakarę, apie 18.45 val. Tuomet Tilžės-Stoties gatvių sankirtoje 37 m. blaivaus vyro vairuojamas automobilis „Renault Laguna“ kliudė per perėją einantį pėsčiąjį. 50 metų vyras išvežtas į gydymo įstaigą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pagal www.15min.lt ir Tauragės AVPK inf.