Tris kartus bandė pasišildyti ugnimi – nė karto nepavyko

Kaltinamasis V. L. vieną savaitgalį sugalvojo pasišildyti atvira ugnimi ir sugebėjo per pusę valandos padegti net tris vietas Šilutėje. Du kartus gaisro plitimą sustabdė Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyrai, trečiąjį kartą padegėją sustabdė praeivis.

Už tokį bandymą pasišildyti pavojingu būdu Šilutės teismo rūmuose padegėjui buvo skirta 90 dienų laisvės atėmimo bausmė.

V. L. prie šiukšlių konteinerių aikštelės žiebtuvėliu uždegė nenaudojamus baldus. Tačiau šios savo nusikalstamos veiklos vyras nebaigė, nes nenaudojamus baldus užgesino atvykę Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos ugniagesiai. Praėjus vos 15 minučių, tęsdamas savo nusikalstamą veiklą vyras padegė prie Šilutės seniūnijos konteineryje esančias šiukšles. Tačiau ir šis jo bandymas buvo nesėkmingas – ir vėl atskubėjo ugniagesiai gelbėtojai.

Bet ir tai V. L. nesustabdė. Praėjus nepilnam pusvalandžiui vyras vėl grįžo prie šiukšlių konteinerių aikštelės ir vėl pasikėsino padegti nenaudojamus baldus. Tačiau čia jį jau sučiupo praeivis. V. L. pavyko išsivaduoti iš vyriškio gniaužtų, tačiau vyriškio rankose liko kaltinamojo striukė su dokumentais. Tuo metu išmesti šiukšlių ėjusi mergina iškvietė policiją.

Kaltinamasis savo kaltę pripažino ir tikino, kad uždegdamas baldus ir konteinerį norėjo pasišildyti gerdamas alų.

V. L. Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmų nuosprendžiu paskirta bausmė – areštas 90 parų.
Įsiteisėjęs teismo baudžiamasis įsakymas buvo neskundžiamas.