Trys keliai, kaip pasiekti „Rusnės festivalį“

 

Rusnes festasJau šiandien Rusnės saloje prasidės 10 – asis jubiliejinis „Rusnės festivalis“, kurio metu koncertuos „G&G Sindikatas“, „Good time boys“, Mantas Jankavičius su grupe ir kiti atlikėjai.

Dauguma kelia klausimą, kaip į nuvažiuoti festivalį, nes šiuo metu vyksta kelio remonto darbai? Pateikiame kelis variantus, kaip pasiekti salą, išvengiant spūsčių ir duobėtų kelių.

Festivalio organizatorius Vygantas Stoškus rekomenduoja važiuoti keliu per Pagrynius ir Sausgalvius. Pasak jo, nors šis kelias ir ilgesnis 5 kilometrais, tačiau labai geras, jo žodžiais sakant, kaip plentas.

Kitas kelias, tačiau jau prastenis – nuo K. Griniaus tilto sukti į dešinę ir važiuoti per Šyšos kaimą. Ir nors šis kelias trumpesnis, bet blogesnė būklės, išmuštas duobėmis.

Trečia galimybė pasiekti festivalį atsiras šiandien nuo 18 val. ir bus visą šeštadienį. Prieš K. Griniaus tiltą jums reikės sukti į dešinę, atvažiuoti iki lentpjūvės, o vėliau sukti į asfaltuotą kelią. Ir nors ten bus vienas šviesoforas, bus galima pakilti ant estakados.

A2 SPAUDAI