Trys mokyklos vis dar dirba be nuolatinių vadovų

Dar pernai gruodį paskelbus konkursus vadovauti trims rajono pagrindinėms mokykloms, jos iki šiol naujų vadovų neturi. Ir panašu, kad taip ir baigs mokslo metus.

Asociatyvi Pixabay nuotr.

Sausio viduryje įvyko konkursas į laisvą Savivaldybės kalbos tvarkytojos vietą.

Mokslo metus be nuolatinio direktoriaus vadovo jau įpusėjo Vilkyčių pagrindinė mokykla. Tokia situacija susiklostė po to, kai iki šiol šiai mokyklai vadovavusi Inga Kirkickienė laimėjo konkursą vadovauti Žemaičių Naumiesčio gimnazijai. Direktorės pareigas kol kas eina direktorės pavaduoja Violeta Jurgelevičiūtė.

Traksėdžių Šilojų pagrindinei ir Pamario progimnazijai (buvusi Šilutės Pamario pagrindinė) ir toliau vadovauja ankstesnieji vadovai Romualdas Blechertas ir Jonas Bendžius. Nors abu jie jau yra pareiškę norą palikti savo pareigas, tačiau darbo sutartys su jais vėl buvo pratęstos, kol neatsiranda pretendentų į jų vietą.

Pasak Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjos Dainoros Butvydienės, visų šių mokyklų vadovų konkursai iš naujo vyks tik balandžio mėnesį, nes nuo konkurso paskelbimo iki jo vykdymo turi praeiti 4 mėnesiai. Tad naujų vadovų jų kolektyvams dar teks palaukti.

Sausio viduryje įvykusį konkursą eiti Savivaldybės kalbos tvarkytojos pareigas laimėjo pedagogė Rita Vanagienė. Darbą ji pradės nuo vasario 1 d.