Trys neblaivios moterys įvažiavo į kanalą

Neblaivi moteris. / Asociatyvi istock.com nuotr.Ketvirtadienį Šilutės rajone, Kalnujų kaimo ribose nuo kelio automobiliu nuvažiavo ir kanale atsidūrė trijų neblaivių moterų kompanija. Apie įvykį policiją informavo viską iš šalies stebėjęs eismo saugumui neabejingas šilutiškis.

Apie 19.00 val. policijoje buvo gautas pranešimas, kad kelio ruože nuo Degučių link Usėnų į kanalą įlėkė keliu važiavęs „Audi 80”. Pranešėjas teigė, kad su visu automobiliu kanale atsidūrė ir trys juo važiavusios moteriškės, kurios, pasak skambinusiojo, greičiausiai yra neblaivios.

Į įvykio vietą atskubėjus policijos pareigūnams viena iš moteriškių, Tauragės rajone gyvenanti 29-erių R.V., iš karto geranoriškai prisipažino vairavusi automobilį ir nuvažiavusi nuo kelio.

Pareigūnai vairuotojai alkotesteriu nustatė 2,56 promilės girtumą. Patikrinus dokumentus paaiškėjo, kad moteris neturi teisės vairuoti.

Visos avarijos dalyvės atsipirko išgąsčiu, nė vienai neprireikė medikų pagalbos.

Tuo metu, kai atvyko policija, automobilis ką tik buvo ištrauktas iš kanalo. Šioje „operacijoje” moterims džentelmeniškai talkino vyriškis.

Prie vairo sėdintis pagalbininkas pareigūnams pasirodė įtartinas, mat nuo jo taip pat gerokai dvelkė alkoholiu. Patikrinus šį vairuotoją, alkoholio matuoklis parodė 2,37 promilės girtumą. Be to, vyriškis taip pat sėdo vairuoti neturėdamas tam teisės.

Abiem asmenims už transporto priemonės vairavimą esant neblaiviems pareigūnai surašė administracinių teisės pažeidimų protokolus.

Pareigūnai dėkoja pilietiškai pasielgusiam šilutiškiui ir ragina kitus eismo dalyvius pastebėjus kelyje neblaivius vairuotojus informuoti policiją tel. (8 446) 20 270 arba 112.