TS-LKD vasaros sąskrydis patvirtino: Šilutės skyrius – ant bangos

konservatoriu silutes skyrius kubilius 2014Liepos 19-20 dienomis Visuomenės harmonizavimo parke (Vaizgakiemis, Prienų r.) įvyko Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos vasaros sąskrydis.

Sąskrydyje kasmet susiburia partijos skyriai, nariai, bendruomenės, bičiuliai bei partneriai. Šiame renginyje dalyvavo ir 30 TS-LKD Šilutės skyriaus narių bei rėmėjų.

Kiekvienas panašus renginys turi ir oficialiąją, tiek ir laisvąją programą. Laisvojoje programoje partijos skyriai turėjo suformuoti TS-LKD skyrių alėją. Tai partijos skyrių pavėsinių miestelis, kuriame vyko intensyvios diskusijos, skyrių veiklos prisistatymai.

Skyrius turėjo paruošti savo prisistatymą, kuriame derėtų atstovaujamo krašto ypatybės, kultūrinis paveldas bei partijos skyriaus veikla. TS-LKD Šilutės skyriaus pirmininkė Sandra Tamašauskienė pasakojo, kad šiam renginiui šilutiškiai nusprendė pristatyti išskirtinę tikros Pamario krašto žuvienės virimo tradiciją. Šis akcentas labai patiko skyriaus svečiams, vertinimo komisijai bei mus aplankiusiam partijos pirmininkui Andriui Kubiliui. Šilutės skyrius buvo apdovanotas specialiu prizu kaip geriausiai iš visų TS-LKD skyrių sugebėjęs perteikti autentišką savo krašto kulinarinį paveldą ir kultūrą.

Kaip ir kasmet, renginyje vyko įspūdingos TS-LKD sporto žaidynės, kurios sulaukia didelio dalyvių ir žiūrovų susidomėjimo. Mūsų krepšininkai garbingai atstovavo Šilutei ir laimėjo II vietą!

Renginio rimtojoje dalyje skyriaus vadovai dalyvavo artėjantiems savivaldybių tarybų rinkimams skirtoje politinėje diskusijoje, kurią moderavo savivaldos rinkimų štabo vadovė Rasa Juknevičienė. Ji pabrėžė, kad be TS-LKD sėkmės neįmanoma Lietuvos sėkmė, ar partija būtų valdžioje, ar opozicijoje. „Laimėjome Europos Parlamento rinkimus, laimėti galime ir savivaldos rinkimuose“, – sakė R.Juknevičienė. Ji pristatė rinkimų kampanijos organizavimo principus ir pagrindines kryptis. Partija rajonuose turės būti matoma, jos rinkimų kampanija bus veržli, turi būti stiprios vietinės rinkimų programos.

Sąskrydyje dalyvavo ne tik partijos nariai, bet ir jų šeimų nariai, Jaunųjų konservatorių lygos atstovai. Kalbinti sąskrydžio dalyviai visi kaip vienas pažymėjo, kad sąskrydis buvo puikiai organizuotas, malonu buvo sutikti daug pozityviai nusiteikusių žmonių.

Po renginio TS-LKD Šilutės skyriaus puslapyje socialinime tinkle „Facebook“ Seimo narys Jurgis Razma sveikino ir dėkojo Šilutės skyriaus nariams už šiltą priėmimą, atvirumą. Seimo narys teigia pastebėjęs „gerą, optimistinį skyriaus narių nusiteikimą, kuris būtinai padės artėjančiuose savivaldybių rinkimuose“.