Turas po Lietuvą tęsiasi: Selemono Paltanavičiaus naujos knygos „Nemunu per Lietuvą“ pristatymas Šilutėje ir Rusnėje

Nacionaline ekspedicija_Nemunu_72rgb_1_copyLeidybos namai „Terra Publica“ ir LRT pristato bendrą leidybinį projektą – knygą „Nemunu per Lietuvą“. Knygos sutiktuvės ir pokalbis su jos autoriumi Selemonu Paltanavičiumi įvyks gegužės 18 d. (ketvirtadienį) 17 val. Šilutės r. savivaldybės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje ir 19 val. Salos etnokultūros ir informacijos centre (Rusnėje).

Knyga parengta pagal didelio žiūrovų susidomėjimo sulaukusį LRT televizijos projektą „Nacionalinė ekspedicija „Nemunu per Lietuvą“. Knygos puslapiuose sugulė žiūrovams nematyta ir už kadro likusi medžiaga: žygeivių pasakojimai, netikėti faktai, atradimai, linksmi nutikimai, kelionių žemėlapiai, dainos, patiekalų receptai, šmaikščios ekspedicijos dalyvių nuotraukos plaukiant Nemunu per Lietuvą. Abiejų ekspedicijų gerbėjai atras ir visas ekspedicijų metu aplankytas vietas, tad pakeliauti galės net ir prisėdę ant minkštos sofutės savo namuose.

Knygos autorius ir sudarytojas –  2015 m. ir  2016 m. ekspedicijų dalyvis, nominuotas rašytojas, gamtininkas S. Paltanavičius. Nuostabus pasakotojas, kurio plunksnai atsiveria ne tik Nemunas, upės istorija, jos kelias ir sutikti žmonės, bet ir 2015 m. bei 2016 m. nacionalinės ekspedicijos dalyviai.

Renginio metu žiūrovų laukia susitikimas su knygos autoriumi S. Paltanavičiumi. Tai puiki galimybė iš pirmų lūpų išgirsti televizijos projekto metu neparodytas istorijas, nutikimus ir įspūdžius. Renginį moderuos Danguolė Kandrotienė.

Renginys nemokamas.

Skaitytojų įvairiuose miestuose laukia ir daugiau susitikimų su knygos autoriumi S. Paltanavičiumi. Sekite naujienas www.terrapublica.lt.

Knygos informacinis rėmėjas LRT.