„Turgaus urme“ – prekių gausa ir nuolaidų lietus

turgaus urmas mazutisŠilutiškiai jau spėjo pamėgti Šilutės turgavietės teritorijoje, Cintjoniškių gatvėje, įsikūrusią urmo parduotuvę „Turgaus urmas“, nes pastebėjo, kad būtiniausių maisto, švaros ir higienos prekių, gėrimų čia gali įsigyti žymiai mažesnėmis kainomis nei kitur.
Nuo birželio vidurio dirbančioje parduotuvėje šiuo metu siūloma apie 3000 pavadinimų prekių, o ateityje asortimentas bus nuolat plečiamas.

Produktų – gausu, kainos – žemos

„Turgaus urmą“ įkūrę du jauni šilutiškiai Mantas Veryga ir Valdemaras Mažutis prekybos srityje – ne naujokai. Vyrai yra dirbę prekybos vadybininkais, per tą laiką įgijo daug patirties ir pažinčių su tiekėjais bei klientais.

Be to, Šilutėje, Lietuvininkų g. 40 name, jau pusantrų metų veikia jų įkurta „Švaros prekių išparduotuvė“, kur būtiniausių švaros ir higienos prekių irgi galima įsigyti pigiau nei kitose prekybos vietose.turgaus urmas sale

Didmeninėje prekyboje vyrai dirba nuo praėjusių metų gruodžio. Tad nekeista, kad iš Šilutės „Turgaus urmo“ šiuo metu prekės iškeliauja pas 120 klientų ne tik mūsų rajone, bet ir į Skuodo, Klaipėdos, Šilalės, Gargždų ir kitus rajonus.

Po erdvią „Turgaus urmo“ prekybos salę vedžiojantys šeimininkai rodo gausų įvairių produktų asortimentą. Pastebime, kad daugelio prekių kainos čia mažesnės nei kitose parduotuvėse. Štai 2 kg „Malsenos“ miltų galima įsigyti tik už 3,99 lito, „Kėdainių“ majonezo be konservantų 630 g indelį – tik už 4,79 lito, o mineralinio vandens „Neptūnas“ 1,5 litro butelis kainuoja 1,69 lito. Kitur šie produktai yra litu ar net dviem brangesni. 

Perkant prekes pakuotėmis taikoma papildoma 5 proc. nuolaida.

Apie 900 kvadratinių metrų užimančiame „Turgaus urme“ kol kas dar yra laisvų vietų, bet netrukus jų nebeliks. Kol kas čia neprekiaujama stipriaisiais gėrimais, bet artimiausiu metu bus ir jų, ir alaus.

Galima išsinuomoti prekybos vietas

Dar vienas „Turgaus urmo“ įkūrėjų planas – prekybos salėje išnuomoti vietas smulkiesiems prekybininkams. Čia savo produkcija galėtų prekiauti smulkieji ūkininkai ar verslininkai, konditerijos kepiniais jau prekiauja UAB „Rambyno kalnas“.
turgaus urmas pastatai
„Laukiame ir mėsos gamintojų, daržovių ir vaisių augintojų, kurie čia galėtų pardavinėti pačių užaugintus ar pagamintus produktus. Mūsų siekis – kad atėjęs pirkėjas vienoje vietoje nusipirktų visko, ko reikia jo stalui“, – sako M.Veryga ir V.Mažutis.

Išnuomojami ir šalia pagrindinio prekybos pastato stovintys paviljonai – čia taip pat galima kurti darbo vietas.

Susidomėję ūkininkai ar prekybininkai turėtų nesibaiminti dėl privažiavimo, nes važiuoti iki prekybos vietos galima per turgaus teritoriją. Daugiau informacijos galima gauti paskambinus telefonu 8 604 10061.

„Turgaus urmas“ pirkėjų laukia darbo dienomis nuo 8 iki 18 val., šeštadieniais – 7-15 val. Sekmadienis – poilsio diena.