Turnyro „Europrotai“ finalo nugalėtojai – vydūniečiai

Europrotai 071Baigėsi penktasis – finalinis turnyro „Europrotai“ etapas F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje. Finale susitiko šešios geriausios Šilutės komandos: „Eurowin“, „Draugelės“, „Euronautai“, „Zigzagas“, „Ereliai“, „Kūlverstukai“.

Kaip ir ankstesniuose turnyruose, penktasis etapas susidėjo iš penkių turų, kuriuose komandos turėjo atsakyti į įvairius klausimus iš mokslo, geografijos sričių, taip pat reikėjo įvardinti vaizdus nuotraukose bei atspėti muzikinius klausimus.

Pirmame ir antrame turuose kova tarp komandų vyko apylygiai, bet prasidėjus trečiajam, kai buvo pateikti klausimai iš mokslo srities, į priekį stipriai įsiveržė Vydūno gimnazijos moksleivių komanda „Eurowin“, atsakiusi net į devynis iš dešimties pateiktų klausimų.

Penktojo turnyro nugalėtojais tapo antrą kartą iš eilės puikiai pasirodžiusi komanda „Eurowin“ (Domantas Judeikis, Donatas Jarutis, Martynas Siaurusiavičius, Eimantas Šaulitis, Tomas Kontrimas, Gabrielė Dylertaitė ir Paulius Mikužis). Jiems įteikti prizai – atmintukai.

Antra ir trečia vietomis dalijosi dvi komandos taip pat iš Vydūno gimnazijos: „Zigzagas“ (Ugnė, Berta, Morta, Linas, Lilija ir Linas) ir „Draugelės“ (Gabija, Justina, Karolina, Gabija, Viktorija ir Eglė). Komandoms įteiktos knygos apie savanorystę.

Kitos trys komandos buvo apdovanotos paguodos prizais.

Susumavus visų penkių turų rezultatus, turnyro „Europrotai“ nugalėtoja mūsų rajone tapo „Eurowin“ komanda, tik 0,5 balo įsiveržusi į priekį ir aplenkusi iki tol pirmavusią komandą „Zigzagas“. „Eurowin“ įteiktas pagrindinis prizas – stalo žaidimas „Europa“.

Pavasario „Europrotai“ baigėsi, o rudenį įvyks kitas turnyro etapas, kuriame savo jėgas galės išbandyti visi norintieji.