TV muzikiniai projektai – tramplinas į naujus siekius

muzikiniai guodaSavaitgalį šilutiškiai, sėdėję prie televizorių, tvirtai spaudė kumščius, kad palaikytų kitapus ekranų vos per žingsnį nuo „Lietuvos balso“ finalo likusius rusniškius Vainorą ir Valdą Lacko, „X faktoriuje“ dalyvavusias juknaitiškę Guodą Gailiūtę ir duete su drauge dainavusią šilutiškę Viktoriją Rupeikytę.

Deja, šių metų muzikiniai projektai Pamario krašto talentams – nedosnūs: visi mūsų dainininkai pasitraukė iš tolesnių kovų.
„Kaip jaučiatės?“, – nuoskaudoms kiek nuslūgus, klausiame jų.

Vainora ir Valdas Lacko, „Lietuvos balse“ kovoję jau antroje kovoje, savo mokytojų – Ingos ir Arūno Valinskų sprendimu pralaimėjo kitiems dviem konkurentams ir paliko projektą.muzikiniai viktorija

„Jaučiamės labai gerai ir padarę viską, ko reikia geram pasirodymui tokiame muzikiniame projekte. Sugebėjome pateisinti savo lūkesčius dainuodami duetu. Viskas buvo gerai: įgavome neįkainojamos patirties, susipažinome su talentingais žmonėmis. Dabar turime daug ateities planų“, – įspūdžiais pasidalijo Valdas.

Tokiomis pat nuotaikomis gyvena ir „X faktoriuje“ Marijoną Mikutavičių sužavėjusi G.Gailiūtė. Projekto metu mergina nuogąstavo, kad tik nepatektų į komisijos nario Sauliaus Prūsaičio komandą. Mat jis vienintelis atrankose merginai pasakė „ne“.

Tačiau, rodos, likimas iškrėtė Guodai pokštą – prasivėrus durims, pro kurias turėjo įeiti merginų komandos mokytojas, įžengė būtent S.Prūsaitis. Įvertinęs merginų dainas, mokytojas su dviem jų atsisveikino iki kitų metų. Tarp projektą palikusiųjų atsidūrė ir G.Gailiūtė.

„Pasimokiau, kad bet kokiu atveju turiu išlikti savimi. Gal nepatikau mokytojui, tačiau yra daugybė žmonių, iš kurių gaunu padėkos, palaikymo ir sveikinimo laiškus, kad galėjo mane išgirsti. Apie mano balsą nė vienas mokytojas pikto žodžio nepasakė, dėl to labai džiaugiuosi. Po šio projekto dainuosiu kaip dainavusi – užsakymų tik padaugėjo, o balso niekas neatėmė“, – neliūdi juknaitiškė.muzikiniai lacko

Planų ir toliau siekti sėkmės neatsisako ir iš Šilutės kilusi vokalistė V.Rupeikytė, „X faktoriuje“ pasirodžiusi duete kartu su drauge Indre Jucyte.

Merginos pripažįsta, kad nusiminė, jog toliau nebedalyvaus šiųmetiniame projekte, bet tuoj pasvarsto, kad gal ir teisybę pasakė mokytojas Saulius Urbonavičius, kad gal joms dar per anksti lipti į didžiąją sceną.

„X faktorius“ davė man daug patirties. Atsirado naujos veiklos, pažinčių. Ir savimi labiau pradėjau pasitikėti… Neseniai mąsčiau apie tai, kas būtų, jeigu nebūčiau dalyvavusi tame konkurse. Supratau, kad taip, kaip yra dabar, geriau negalėjo būti.

Neabejoju, kad ateitį siesiu su muzika. Gal ir kitais metais pasirodysiu „X faktoriuje“, – suintrigavo Viktorija.