„Tvarkiečių“ politikų sąrašą papildys saugiškis A. Stonis

 

Stonis Arvydas_2Šilutės rajono savivaldybės tarybą savo noru paliko partijos Tvarka ir teisingumas politikas Vaidas Bendaravičius. Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis lapkričio mėnesio Savivaldybės tarybos posėdyje jam įteikė gėlių puokštę ir palinkėjo sėkmės Pagėgių savivaldybės administracijos veikloje.

Prieš kelias dienas Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) nusprendė, kad Šilutės savivaldybės tarybos partijos Tvarka ir teisingumas sąrašą papildys Arvydas Stonis. Jis yra Saugų gyventojas ir dirba Valstybės miškų urėdijos Šilutės regioninio padalinio Saugų miško ruošos techninio padalinio vadovu.

A. Stonis turi Savivaldybės tarybos nario darbo patirties. Savivaldybės politiko pareigas jis ėjo Savivaldybės tarybos 6 kadencijoje. Tačiau savo įgytąją politiko patirtį A. Stonis demonstruos tik dviejuose ar trijuose Savivaldybės tarybos 8 kadencijos posėdžiuose. 2019 metų kovo 3 dieną įvyks naujos kadencijos Savivaldybės tarybos rinkimai.

Partijos Tvarka ir teisingumas tarybos narių sąraše A. Stonis buvo 9 numeriu. Du šio sąrašo politikai: Usėnų seniūnijos socialinio darbo organizatorė Audronė Čekanskienė ir Šilutės savivaldybės tarybos sekretorius Andrius Jurkus atsisakė tapti rajono tarybos nariais.