Tvarkomos rajono savivaldybės prieigos

 

savivaldybes remontas_darbininkaiAplink rajono savivaldybę esančioje teritorijoje jau kuris laikas verda darbas – vyksta vidinio kiemo ir nuo Lietuvininkų gatvės esančių pastato prieigų atnaujinimas.

Savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis informavo, jog čia vykstantys darbai – tik dalis viešųjų miesto erdvių tvarkymo projekto. Projektas buvo viešai svarstomas, jam pritarė ir krašto visuomenė. Pagal tą patį projektą bus tvarkomos ir erdvės šalia Šilutės evangelikų – liuteronų bažnyčios, kur stovi paminklas H. Zudermanui, vadinamasis Šeimos skveras, turėjo būti tvarkomos ir senosios Šilutės evangelikų kapinės, dabar jau virtusios aršių diskusijų objektu. Tačiau kaip užsibaigs pastarosios teritorijos tvarkymas, dabar jau niekas nežino, mat kovo 12 dieną kapinės, visuomenininkų prašymu, buvo įtrauktos į Lietuvos kultūros
vertybių registrą. Taigi jose nebegalima nei suoliukų statyti, nei takų tiesti, nei krūmų kirsti. Šiuo metu derinama, kiek galima pakeisti projektą, kai kapinėse įsigaliojo nauja apsauga.

Erdvių šalia rajono savivaldybės pastato atnaujinimas atsieis 198 tūkstančius eurų. Pasak V. Pozingio, už šiuos pinigus bus atnaujinta danga, tvorelės, įrengti gėlynai ir apšvietimas. „Bus gražu“, – reziumavo V. Pozingis.

Šiuo metu UAB „Žibai“ darbininkai ardo senają daugybę metų tarnavusių (Savivaldybės pastatas statytas apie 1977-uosius metus) betoninių plytelių dangą. Statybininkai dirba jau porą savaičių, o darbų jiems užteks iki vasaros vidurio – tuomet numatytas projekto užbaigimas.