Tvirtos ir patikimos gofrokartono dėžės

Ar jau išbandėte privalumus, kuriais pasižymi tvirtas gofruotas kartonas? Įvairių dydžių gofrokartono dėžės ateis Jums į pagalbą ir gerokai palengvins visus procesus: persikraustymą, įvairių daiktų ir konditerijos gaminių gabenimą, dovanų pakavimą bei daug kitų kasdienių ir nekasdienių reikmių. Norėdami sužinoti daugiau apie gofruotą kartoną bei jo pasirinkimus, skaitykite toliau ir atrasite daug puikių pakavimo idėjų.

Gofruoto kartono savybės

Tvirtas ir stiprus, suteikiantis apsaugą nuo mechaninių pažeidimų, įbrėžimų, susilamdymo viduje esantiems daiktams. Gofruotas kartonas yra vienas geriausių pasirinkimų, kuriuo naudojasi daugelis ir kuris yra prieinamas už visai nedidelę kainą.

Praktiškas ir patogus naudojimas

Gofrokartono dėžės yra specialiai sukurtos taip, kad jas būtų lengva, patogu naudoti, kad į jas tilptų įvairaus tipo daiktai – tiek lengvesni, tiek ir sunkesni. Gofruoto kartono dėžės yra skirstomos pagal tipus, kurie nurodo kartono storį, sluoksnių kiekį, taipogi dėžių paskirtį ir yra žymimi atitinkama raide.

Jūsų patogumui galima įvardinti, kad gofruotas kartonas dažniausiai yra dviejų tipų: susidedantis iš 3 sluoksnių ir iš 5 sluoksnių. Dažniausiai įvairiems poreikiams yra naudojamas trisluoksnis kartonas, tačiau ypatingai dideliems ir sunkiems daiktams, kuriems reikalinga papildoma apsauga, naudojamas ir penkiasluoknis kartonas, kurio storis siekia apie 7mm.

Trisluoksnis kartonas gali būti nuo 1,2 iki 4,5 mm storio. Čia išskiriami skirtingi dėžių tipai: pačios ploniausios yra naudojamos lengviems ir mažiems daiktams pakuoti, kiek storesnės, apie 3mm dėžės puikiai tiks buitinės chemijos, konditerijos gaminiams ir kitų lengvų daiktų pakavimui. Standartinis trisluoksnio gofruoto kartono storis yra apie 4mm. Toks pasirinkimas vienas populiariausių ir idealiai tinka siuntinių pakavimui, įvairiems vidutinio svorio ir dydžio daiktams pakuoti.

Daugiau apie esamus pasirinkimus bei geriausius sprendimus pakavimui sužinosite kreipdamiesi į gamintojus, kurie suteiks Jums reikiamas rekomendacijas ir padės išsirinkti labiausiai tinkamus gofruoto kartono gaminius.

Aukštos kokybės gofrokartono dėžės, kiti gofruoto kartono dirbiniai, įvairios paskirties pakuotės už priimtiną kainą! Atraskite geriausius kartono dėžių pasiūlymus, kuriuos Jums pristato profesionalūs gamintojai.