U.Knapkis vyksta į finalą Kaune

 dziudo FRugsėjo 23 d. Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Lietuvos Žemaitijos zonos dziudo jaunučių varžybos. Dalyvavo apie 60 jaunųjų imtynininkų iš Pajūrio ir Žemaitijos. Šeši Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai ant tatamio išbandė jėgas su varžovais, vienam pavyko iškovoti I vietą.

Lietuvos jaunučių dziudo varžybos – tai sudėtinė kompleksinių sporto renginių dalis, kurių tikslas yra rengti dziudo sportininkų pamainą Lietuvos olimpinei rinktinei, nustatyti miestų, rajonų, sporto mokyklų, klubų ir sporto centrų bei trenerių indėlį plėtojant dziudo sportą Lietuvoje.

Lietuvos jaunučių žaidynių dziudo varžybos vykdomos dviem etapais: zonose ir finaluose. Šilutėje vykusiose zoninėse varžybose iš šilutiškių visus varžovus įveikė tik Uosis Knapkis, kuris 55 kg svorio kategorijoje džiaugėsi pirmąja vieta.

Kitiems komandos draugams prizinių vietų iškovoti nepavyko.

Finalinėse varžybose dalyvauja po 4 dziudo sportininkus iš kiekvienos zonos kiekvienoje svorio kategorijoje (zonų nugalėtojai ir prizininkai). Iš Žemaitijos zonos finaluose dalyvauja 1 – 5 vietas zoninėse varžybose užėmę kiekvienos svorio kategorijos sportininkai.

Finalinėse jaunučių žaidynių varžybose, kurios vyks spalio 7-8 dienomis Kaune, Šilutės garbę gins tik vienas Uosis Knapkis. Tikimės medalio!