UAB „Galvijų centras“ prizas – 100 eurų – pirmajai laimingajai

1 Galviju centras loterijaMinėdami 10 metų veiklos sukaktį, UAB „Galvijų centras“ vadovai rugsėjo – gruodžio mėnesiais rengia loteriją. Jos metu vienas iš ūkininkų, pardavusių įmonei veršelį gali laimėti 100 eurų.

Pasibaigus rugsėjo mėnesiui, paaiškėjo ir pirmoji prizo laimėtoja, kuri burtų keliu buvo išrinkta iš keturių išrinktų kandidatų. Tai – Stubrių kaime gyvenanti Bronė Petrikienė.
Kaip sakė UAB „Galvijų centras“ direktorė Monika Plėvytė – Thomsen, surengti tokią loteriją ir apdovanoti kas mėnesį vieną iš pardavusiųjų veršelį kilo ir dėl to, jog artėja laikas, kai šalyje bus įvesta nauja valiuta – euras.

„Juk ne kiekvienas iš gyvulių augintojų yra matęs eurų arba jų laikęs rankose. Tai – ir puiki proga kai kam pirmą kartą susipažinti su šia nauja valiuta“, – sakė M.Plėvytė – Thomsen.

UAB „Gyvulių centras“ direktorė atviravo, jog dėl loterijos sulaukė nemažai skambučių iš veršelių pardavėjų. Gyvulių augintojai teiravosi, ar jie bus įtraukti į šį smagų žaidimą.

M.Plėvytė – Thomsen sako, jog loterijos taisyklės galioja visiems, kurie tą mėnesį įmonei pardavė ar parduos veršelį. Laimingųjų iš viso bus keturi.

Kiekvieno mėnesio pabaigoje (iki gruodžio) burtų keliu bus atrenkama po keturis kandidatus, o iš jų – vienas vienintelis laimėtojas.
Rugsėjo mėnesio loterijos laimėtoja jau aiški, belieka sulaukti, kas bus apdovanotas pasibaigus spaliui.