UAB Medicinos centras „Puriena“ Psichikos sveikatos centras – jau naujose patalpose

Nuo pirmadienio, liepos 25-osios, Psichikos sveikatos centro paslaugos Šilutės rajono gyventojams jau bus teikiamos naujoje vietoje - Lietuvininkų g. 48 (šalia „Swedbanko“) . Šis centras čia persikėlė iš M. Jankaus g. 10, kur veikė daug metų.

Apie tai, kad Medicinos centro „Puriena“ ir Psichikos sveikatos ir psichoterapijos centro vadovai Giedrius Benkunskas ir Loreta Šiaudvytytė pasirašė sutartį dėl abiejų įstaigų susijungimo, „Šilutės naujienose“ jau rašėme.

„Tai buvo dar vienas žingsnis link 2019 metais MC „Puriena“ savininkų patvirtintos plėtros strategijos, kurios viena esminių minčių buvo, kad mūsų pacientams galėtume teikti visas pirminio lygio paslaugas ir įdiegti vienodus aptarnavimo kokybės standartus“, – sako G. Benkunskas.

Pasak G. Benkunsko, įgyvendinus šias pertvarkas lengvėja administravimas, o kartu mažėja ir jo kaštai, paprasčiau yra organizuoti darbuotojų pavadavimus atostogų ar nedarbingumo metu. Be to, lengvesnės tampa derybos su kitomis įstaigomis – medicinos įrangos ir vaistų tiekėjais, bankais. Įstaiga tampa patrauklesnė ir naujiems specialistams, nes jiems galima pasiūlyti jiems konkurencingesnes sąlygas.

Šiuo metu MC „Puriena“ jau prisirašę apie 20 000 pacientų, t. y., apie 48 proc. visų rajono gyventojų. UAB Medicinos centras „Puriena“ Psichikos sveikatos centras ir toliau aptarnaus viso rajono gyventojus – beveik 43 000 žmonių.