UAB „Statyk pats“: darbovietė – antrieji namai, vadovai – lyg tėvai

STATYK PATS 5 1Staigmeną pirmadienio rytą UAB „Statyk pats“ darbuotojų kolektyvas surengė įmonės direktoriams Dževaldui Žemaitaičiui, Rimantui Žemaitaičiui ir Vladui Kainovaičiui – darbą pradėjo iškilmingu minėjimu. Tądien sukako 5 metai, kai veiklą pradėjo statybos ir buitinių prekių parduotuvė „Statyk pats“. Bendrovės direktoriai tiesiog paskendo gėlių puokštėse.

Kolektyvo vardu kalbėjusi apskaitininkė Gintarė Jankauskaitė sakė, kad darbuotojai džiaugiasi pirmuoju įmonės jubiliejumi, dėkojo direktoriams už reiklumą ir pamokas. Čia dirbantys žmonės jaučiasi saugiai ir turi kur išreikšti savo gebėjimus, tobulėti.

Darbovietę jie jau dažnai vadina antraisiais namais, bendradarbius – giminaičiais, o direktorius – tėvais.

Direktorius Dž.Žemaitaitis, padėkojęs už jubiliejinę staigmeną, sakė, kad bendrovės sėkmė ir visų gerovė priklauso nuo viso kolektyvo – dabar jau 38 žmonių – darbo. Jis džiaugėsi, kad didesnė pusė kolektyvo narių čia dirba nuo bendrovės susikūrimo, o tai yra geras ženklas, žinant sunkmečio padarinius, pagundas išvykti į užsienį. Geras visų darbas užtikrina bendrovės plėtrą – nuo įsikūrimo iki dabar prekybos salių plotas išsiplėtė daugiau nei dvigubai ir dabar siekia 4000 kv. metrų.

Komercijos direktorius V.Kainovaitis „Šilutės naujienoms“ pasakojo, kad UAB „Statyk pats“ asortimente yra 20 tūkst. pavadinimų prekių, o jų tiekimą užtikrina 500 įmonių.

Bendrovės „Statyk pats“ kolektyvą jubiliejaus proga pasveikinti atvyko rajono mero pavaduotojas Vaidas Pavilonis, UAB „Toluta“ direktorė, rajono politikė Daiva Žebelienė, UAB „Šilutės polderiai“ direktorius Arūnas Jagminas, verslininkai Žydrūnas Štrapėla ir Adolfas Nausėda. Jie dėkojo už puikiai organizuotą prekybą, o labiausiai – už kantrybę, kai vėluojama apmokėti sąskaitas.