UAB „Statyk pats“ mini jubiliejų: jau 15 metų kartu su mumis

Vienas pirmųjų Šilutės prekybos centrų, kuriame didmenine ir mažmenine prekyba parduodamos statybinės medžiagos statantiems namus, atliekantiems remonto ar renovacijos darbus - UAB „Statyk pats“.

UAB „Statyk pats“ kolektyvas bendrovės vadovams jubiliejaus proga padovanojo kalviško darbo medį.

Prieš 15 metų Šilutės miesto pakraštyje, šalia Klaipėdos gatvės, prekybos centras veiklą pradėjo naujame pastate su 9 darbuotojų kolektyvu.

Penktadienio vidudienį šiai veiklos sukakčiai pažymėti sustojo bemaž visi dabar prekybos centre dirbantys darbuotojai. Kolektyvas bendrovės vadovams – direktoriui Dževaldui Žemaitaičiui, komercijos direktoriui Vladui Kainovaičiui ir bendrovės valdybos pirmininkui Rimui Žemaitaičiui, įteikė kalviško darbo medį. Darbuotojai palinkėjo, kad ir toliau verslą lydėtų sėkmė, o jeigu pasaulyje yra laimė, kad ji suktųsi vis arčiau prie „Statyk pats“ bendrovės kolektyvo.

Prekybos centro jubiliejuje apsilankė ir Savivaldybės vadovai.

Bendrovės direktorius D. Žemaitaitis „Šilutės naujienoms“ pasakojo, kad prieš 15 metų darbą pradėjo su 9 darbuotojais, o dabar jų jau 49. Visi darbuotojai rūpinasi, kad klientai būtų aptarnauti kokybiškai, kad jiems reikalingos prekės būtų greit surastos. „Džiugu, kad bemaž pusė mūsų darbuotojų bendrovėje dirba visus 15 metų. Vadinasi, jiems darbas čia yra svarbus, jie jaučiasi vertinami“, – sakė D. Žemaitaitis.

Pasak komercijos direktoriaus V. Kainovaičio, naujiems į darbą atėjusiems prekybininkams visuomet tenka priminti, kad jie tikrais profesionalais taps tik bent metus padirbėję ir jei visą darbo laiką mokysis ir stengsis tobulėti.

Vadovai pripažįsta, kad galimybė išvykti uždarbiauti į užsienį iš kolektyvo išviliojo nemažai jaunimo. Tačiau ne vienas iš jų sugrįžo ir prašėsi būti priimti atgal.

UAB „Šilutės polderiai“ direktorius A. Jagminas palinkėjo svarstyti apie prekybos centrų plėtrą.

„Džiugu, kad UAB „Statyk pats“ randa bendrą kalbą su savivaldybėje dirbančiomis statybos įmonėmis. Džiugu ir tai, kad Šilutės savivaldybė įgyvendina daug statybos ar renovacijos projektų. Tad visiems čia darbo užtenka“, – sako V. Kainovaitis.

Bendrovės valdybos pirmininkas R. Žemaitaitis pasakojo, kad per 15 metų buvo įvairių laikotarpių, buvo sėkmių ir nesėkmių. Bet visas kolektyvas kantriai įveikė sunkumus. Todėl nenuostabu, kad prekybos centras yra vertinamas tiek tiekėjų, tiek klientų.

Į jubiliejaus paminėjimą atėjo ir nemažai klientų, Šilutės statybos įmonių vadovų. Jie negailėjo gerų žodžių ir linkėjo bendrovei gyvuoti dar bent kelis dešimtmečius.

UAB „Šilutės polderiai“ direktorius Arūnas Jagminas, dovanodamas knygą „Mažoji Lietuva“ sakė, kad „Statyk pats“ jau galėtų pradėti savo prekybos centrų plėtrą.

UAB „Žibai“ direktorius Steponas Kazlauskas linkėjo, kad rajone augtų individualių namų statyba, tuomet darbo turės ir statybininkai, ir statybos reikmenų prekybininkai.

Prekybininkus sveikino ir Šilutės savivaldybės vadovai. Meras Vytautas Laurinaitis priminė, kad „Statyk pats“ buvo pirmasis prekybos centras Šilutėje, pradėjęs prekiauti visomis namų statybai ir įrengimui reikalingomis prekėmis. Džiugu, kad jis ir dabar tokia prekyba ir kvalifikuotais darbuotojais rodo visiems gero darbo pavyzdį.

Jubiliejaus proga svečiai pavaišinti tortu, skambėjo saksofono muzika.

Komercijos direktorius, korespondentas