Ūkininką terorizuoja padegėjas, įžiebęs jau trečią gaisrą

gaisras kintuoseKintuose gyvenantis ir verslą plėtojantis ūkininkas per porą mėnesių jau trečią kartą kenčia nuo padegėjo. Kol kas nenustatytas asmuo trimis gaisrais sunaikino visas ūkininko per vasarą suruoštas šiaudų atsargas. Šiaudus vyras naudoja šiltnamių, kuriuose auginami grybai, šildymui.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį, apie 2.20 val., Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą iš pravažiuojančio asmens, kad Kintuose (Šilutės r.) kilo didelis gaisras. Atvykęs ugniagesių ekipažas privačioje aptvertoje teritorijoje, viduryje lauko, rado degančius apie 100 rulonų. Šie degė atvira liepsna.gaisras kintuose1

Įtarus padegimą ir tai patvirtinus patiems savininkams, buvo iškviesti policijos pareigūnai. Suradus vietą, per kur padegėjas galėjo patekti į teritoriją, buvo pasitelktas pasieniečių kinologas su tarnybiniu šunimi. Netrukus buvo aptikti pėdsakai, vedantys nuo tvoros link gaisravietės.
Policijos pareigūnai tęsia įtariamųjų paieškas.

gaisras kintuose3Pirmąjį padegėjo smūgį ūkininkas patyrė pernai lapkričio 4 dieną. Tuomet paryčiais užsidegė Paurų kaime esanti, tam pačiam ūkininkui priklausanti šiaudų rulonų prikimšta daržinė. Sudegė apie 500 rulonų, kuriais ūkininkas tikėjose kūrenti specialia krosnimi savo šiltnamius. Nuostolius verslininkas tąkart įvertino daugiau kaip 100 tūkst. litų.

Po trijų dienų, paryčiais, toje pačioje teritorijoje, šalia fermos, padegti šieno rulonai. Sunaikinta 50 vnt. arklių kaimenei skirto pašaro.gaisras kintuose4

Tuomet padegėjo surasti nepavyko.