Universalus substratas

 

fotobig249Pasirūpinkite kokybiškomis trąšomis tam, kad augalai augtų dar geriau. Universalus substratas yra paruoštas iš neutralizuotų durpių, kuriose gausu visų augalo augimui reikalingų medžiagų. Tokios trąšos puikiai tinka daržininkystei, sodininkystei, auginant gėles, apželdinant aplinką, auginant medelius, siekiant pagerinti grunto kokybę. Panaudojimo galimybės yra universalios, todėl šios trąšos tiks kone visais atvejais, kuomet auginami kokio nors tipo augalai.

Universalaus substrato sudėtis

Substrato pagrindas – samaninė durpė. Sudėtyje taip pat gausu įvairių priedų: klintmilčių, vandens įgeriamumą skatinančių priemonių, trąšų su specialiais mikroelementais, skatinančiais geresnį augalų augimą. Trąšų mikroelementai parinkti taip, kad skatintų visų augalų harmoningą vystymąsi, lengvą ir greitą naudingų medžiagų įsisavinimą.

Gausus ir kokybiškas derlius

Substrato sudėtyje esančios medžiagos užtikrina optimalų šaknų vystymąsi bei augalo maitinimą. Naudojantis universalaus durpių substrato trąšomis, ženkliai pagerinamas derlius, augalai auga greičiau, yra stipresni, tvirtesni, atsparesni ligoms ir duoda geresnius vaisius.

Patarimai augalų auginimui

Siekiant geriausių rezultatų ir kad augalai išaugtų brandūs, sveiki ir stiprūs, verta pasinaudoti patarimais, nurodančiais, kaip reiktų tinkamai paruošti trąšas. Prieš persodinant augalus, naudinga trąšas sudrėkinti. Tai geriausiai tinka daryti vakare, prieš persodinimo dieną. Augalų sodinimui ar persodinimui naudinga rinktis vėsesnę, tačiau ne per šaltą dieną.

Universalus substratas visų tipų augalams – aukšta kokybė, lengvas naudojimas ir gausaus derliaus garantas. Įsigykite kokybiško durpių substrato prieinamomis kainomis.