Nelaimės: moteris žoliapjove sužeidė dvimetę, padegtas namas ir automobilis

Tauragės AVP praneša, kad vėlų sekmadienio vakarą Šilutėje, Nidos gatvėje degė negyvenamas namas, o pirmadienio naktį Uostadvario kaime sudegė automobilis “Audi A6”. Abiem atvejais įtariami padegimai, tyrimus dėl turto sunaikinimo pradėjo ir policija. O antradienį Lankupių kaime moteris, pjaudama žolę, traktoriuku sužalojo 2 metukų mergaitę – užvažiavo jai ant rankos.

Teisėsaugos duomenimis, nelaimė Lankupiuose nutiko antradienį, apie 18 val. 16 min. Sodo traktoriukas „Husqvarna“, vairuojamas 38 m. moters, pjaunant žolę, sužeidė 2 metukų mergaitę. Traktoriuką vairavusi moteris nepastebėjo ant žolės buvusios mergaitės ir užvažiavo jai ant kairės rankos.

Mergaitė paguldyta į Klaipėdos ligoninę, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 139 str. 1 d., dėl nesukaus sveikatos sutrikdymo dėl neatsargumo.

Praėjusio pirmadienio naktį, apie 2.28 val., Rusnės sen., Uostadvario k., Uostadvario g. sudegė automobilis „Audi A6“, pagamintas 2009 m. Automobilis priklausė 35 m. vyrui.

Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistei apžiūrėjus automobilį nustatyta, kad tai padegimas. Savininkui padaryta 10 000 eurų žala, bendra žala siekia 10 427 eurus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 2 d. dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo.

O liepos 23-iosios, sekmadienio vėlų vakarą, jau artėjant vidurnakčiui, Šilutėje, Nidos g. degė individualus gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams iš namo rūko dūmai. Namas buvo negyvenamas, elektra jame buvo atjungta. Ugniagesiai į namą pateko tik panaudoję akumuliatorinį suktuvą, o gaisro židinį aptiko rūsyje.

Gaisro metu išdegė rūsys, apdegė mediniai laiptai į pirmą aukštą, nuardyta grindų danga, aprūko II aukšto patalpos. Spėjama priežastis – pašalinis ugnies šaltinis – padegimas.

Tauragės AVPK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 2 d.