Upę perplaukia stipriausieji

7„Taip jau būna – viskas ėjosi sklandžiai – mėgstamas darbas, šeima, draugai, kelionės. Ir še tau: staiga viskas išsiderino. Pasijutau tarsi ant ledo lyties upės verpetuose. Dingo pagrindas po kojomis, perspektyva. Tai turbūt ir vadinama „stresu“, „likimo smūgiu“ ir pan. Tai patyriau ir aš“, – pasakoja aktorė ir laidų vedėja Daiva Tamošiūnaitė – Budrė, prisimindama apatijos ir ją lydinčios prastos savijautos laikotarpį.

„Stresai atima ne vien gerą savijautą, vidinę harmoniją, bet, svarbiausia, gali palaužti pasitikėjimą savimi, ateitimi. Geri planai, projektai tarsi uždengiami pilka liūdesio ir abejonių skraiste. Negi teks visą likusį gyvenimą plaukti pasroviui?  – sykį pagalvojau. – Ne, tai ne man!“

Daiva nutarė pradėti nuo svarbiausio – sveikatos.

Vargino prastas miegas, įtampa, galvos skausmai. Nedžiugino ir išvaizda – nuovargio pėdsakai veide, raukšlelių tinklas, patamsėję paakiai.

Ji nusprendė: „Gyvenimas yra toks, koks yra, bet savo išvaizdą ir savijautą aš galiu pataisyti“.

Pasirinko natūralius Gamtos elementus

Daiva pasirinko galingą sveikatinimo, silueto ir išvaizdos gerinimo priemonę, juokais pavadinusi ją „trys viename“. Tai ozonoterapija – sveikatinimas  natūraliu Gamtos elementu ozonu, kurį už jo fizinę ir išorės būklę gerinančias savybes taip pamėgo Holivudo aktoriai ir verslo pasaulis.

„Esu girdėjusi, kad pasinaudoję ozonu žmonės vadina jį „Didžiuoju Kosmetologu“ – taip ženkliai pagerėja išvaizda. Patraukė ir tai, kad ozonas nesukelia nepageidaujamo šalutinio efekto, yra pačios Gamtos duota sveikatinimo priemonė.

Neketinau imtis kad ir suteikiančių laikiną rezultatą, bet vis dėlto nenatūralių priemonių: botokso, plastinės chirurgijos.

Pasitikiu natūraliais metodais – ozonu, sportu, masažais, grynu oru.“

Geresnė gyvenimo kokybė

Daiva prisipažino, kad gailisi anksčiau retai užsukdavusi pas kosmetologijos, natūralios terapijos specialistus. Investuoti į išvaizdą, pasak jos, reikia anksčiau, „profilaktiškai“.

„Mielos moterys, netingėkit, – perspėja ji. – Kovą su lėtiniu nuovargiu, raukšlėmis, suglebimu reikia pradėti jau nuo keturiasdešimties.“

Į tokį, pasak Daivos, „moters gyvenimo kokybės gerinimą“ ozonu ji įtraukė ir savo mamą, kuriai rūpėjo pagerinti sveikatą – normalizuoti nuolat šokčiojantį kraujospūdį, kraujagyslių ir širdies būklę. Daug nuveikti ir jaustis sveikesnei – be krūvos medikamentų.

Mama, anot Daivos, internete ir spaudoje pirmiausia kruopščiai išstudijavo medžiagą apie ozonoterapiją. O pamačiusi, kaip jos dukra gerai pasijuto ir išgražėjo jau po kelių ozonoterapijos procedūrų, nutarė tai išmėginti ir pati.

Ryškus ir ilgalaikis efektas

Medicinos klinika „Mirameda“, ozonoterapijos pradininkė Lietuvoje, turinti plačiausią sveikatinimo ir išvaizdos gerinimo ozonu patirtį, suteikė Daivai ir jos mamai pageidaujamas bendros ir grožio terapijos paslaugas bei profesionalias ozonoterapijos procedūras.

„Jau po kelių ozonavimo procedūrų pajutau, kad turiu jėgų pati „perplaukti gyvenimo upę“, – džiaugiasi Daiva. – Grįžo jaunystės energija, susidomėjimas gyvenimu, darbingumas, kūrybingumas. Nustebino ne tik natūralios energijos antplūdis, puiki savijauta, bet ir pagerėjusi išvaizda – be jokių botoksų ir grožio operacijų! Veido ir kūno oda tapo stangresnė, skaisti, ėmė nykti raukšlelės. Iki tol „romantiškai tamsūs“ paakiai atgavo natūralią spalvą. Vadinasi, išmintingai pasirinkau iškart kelias sritis – sveikatą, išvaizdą, savijautą – veikiantį metodą!“

Energija ir darbingumas – visiems

Ozono efektas nudžiugino ir aktorės mamą: „Kraujospūdis pasiekė normą, dingo migreniniai galvos skausmai. Sustiprėjo, tapo tolygus širdies darbas, Liovėsi tinti, pernelyg greitai pavargti kojos. Net raukšlelių veide sumažėjo… O svarbiausia – pajutau neįtikėtiną darbingumo, energijos antplūdį“, -pasakoja ji.

„Po ozonoterapijos procedūrų mama nebeuždūsta kopdama laiptais, – džiaugėsi Daiva. – Jos kraujospūdžio rodikliai geresni. Pagerėjo miegas. O mamos sąnariams ir kojų sveikatai stiprinti „Miramedoje“ pasirinkome vakuuminio masažo ir limfodrenažines procedūras su specialiu kompaktišku aparatu „Phlebo Press“, kurios pasirodė labai naudingos.“

Laidų vedėja ir aktorė Daiva Tamošiūnaitė ir jos mama dabar jaučiasi turinčios ir jėgų, ir noro džiaugtis visaverčiu gyvenimu.

Daivos planų daug – tai ir TV laidų vedėjos darbas, renginiai, ir  filmų vaidmenys, ir, svarbiausia, auganti vienuolikmetė dukra Adele.

„Moteriai kiekviename jos amžiaus laikotarpyje reikia gyventi kokybišką, įdomų gyvenimą, – įsitikinusi Daiva. – Be abejo, gražiai atrodyti. Taip, grožis ir sveikata reikalauja laiko sąnaudų. Tačiau tam skirtas laikas atneša neįkainojamą naudą – gyvenimo vertės pojūtį, pilnatvę.“