Už trigubą pažeidimą jaunas vyras „atsikratys“ 1200 eurų

Tėvo automobilį vaikinas pasiėmė be jo žinios, neturėdamas vairuotojo pažymėjimo ir būdamas apsvaigęs nuo narkotikų. Asociatyvi nuotr.

Vieną vasaros vakarą jaunuolis E. G. nusprendė nukniaukti tėvo automobilį. Vaikinas sėdo už vairo neturėdamas teisės vairuoti ir apsvaigęs nuo narkotikų. Vos išriedėjus iš Šilutės „Sodros“ automobilių stovėjimo aikštelės jį sustabdė policijos pareigūnai.

Jaunuolis patrauktas administracinėn atsakomybėn ir už tokią „pramogą“  jam teks susimokėti nemenką piniginę baudą.

Šilutės teismo rūmuose vykusiame teisme E. G. pasakojo, kad šių metų kovo 3 dieną pasiėmė tėvui priklausantį automobilį ir nuvažiavo į Šilutę. Apie tai, kad pasiima automobilį tėvui nesakė. Atvykęs į Šilutę vaikinas susisiekė su jam nepažįstamu žmogumi, nes norėjo įsigyti narkotinių medžiagų. Gavęs to, ko atvyko E. G. nuvažiavo į automobilių stovėjimo aikštelę šalia „Sodros“ ir ten vartojo narkotikus. Išvažiuojant iš stovėjimo aikštelės jį sustabdė pareigūnai.

Jaunuolio tėvas A. G. teisme paaiškino, kad jis neleido sūnui vairuoti automobilio, nes šis dar neturi vairuotojo pažymėjimo. E. G. tuo metu valstybinį teorijos egzaminą buvo išlaikęs, bet dėl paskelbtos pandemijos negalėjo laikyti praktinio vairavimo egzamino. Tėvui sūnus sakė, kad automobilis yra automobilių servise, todėl A. G. labai nesidomėjo juo. Vėliau iš policijos sužinojo, kad automobilis yra saugomoje aikštelėje ir prašė jį grąžinti. Automobilis „Mercedes-Benz C 220 CDI“ savininkui grąžintas.

E. G. savo kaltę dėl nusižengimo pripažino ir sakė, kad gailisi. Teismas jam skyrė 1 200 Eur baudą.

Nuosprendis galėjo būti skundžiamas.