Užpuolikas adata subadė merginą

svirkstasTrečiadienio pavakarę pačiame Šilutės centre nutiko keistas ir šiurpus įvykis – 16-metė mergina buvo subadyta adata į pilvą.

Paauglė tikina, jog nelaimė nutiko, kai ji ėjo namo iš šokių repeticijos. Vilų gatvėje, prie Šilutės pirmosios gimnazijos stadiono, ją užpuolė nepažįstamas vyriškis. Jis sudavė du kartus delnu į veidą, parvertęs ant žemės užspaudė delnu burną ir aštriu daiktu, mergina spėja, kad adata, dūrė penkis kartus jai į pilvo sritį.

Nepilnametė buvo pristatyta į ligoninę, vėliau paguldyta stebėti į Chirurgijos skyrių. Pasak ligoninės vyriausiojo gydytojo Dariaus Steponkaus, merginos pilvo srityje išties buvo dūrių žymės ir kraujo pėdsakai.

Per naktį jokių blogų merginos sveikatos pokyčių neišryškėjo, todėl vakar jau svarstyta, jog ją galima išleisti namo.

Šilutės policijos vadovas Sigitas Mikutavičius įvykio komentuoti nesutiko, nes tyrimas dar tik pradėtas. Komisariato viršininkas sutiko, jog tai išties neeilinis įvykis Šilutėje, ir tiriant įvykį gali išryškėti įvairių netikėtų niuansų.

S.Mikutavičius prašo visus, kas matė ar ką nors daugiau žino apie šį įvykį, paskambinti Šilutės policijai arba Bendrojo pagalbos centro telefonu 112.