Užšalusios pievos virto lenktynių trasa (foto, video)

lenktynes ledo motociklaiPotvynio apsemtos ir ledu pasidengusios pievos tapo puikia trasa automobilių lenktynėms. Šilutiškių surengtos varžybos sutraukė 46 dalyvius ne tik iš Šilutės, bet ir Jurbarko, Klaipėdos, Gargždų, Kretingos, Tauragės, Šakių. „Nemuno pievų ledo taurė“ tapo alternatyva taip pat savaitgalį Utenoje vykusioms vienoms garsiausių „Halls Winter Rally“ automobilių lenktynių.

Pernai ekspromtu suorganizuotos neoficialios varžybos šiemet tapo oficialiu renginiu. Vienas iš organizatorių – VšĮ Motokroso asociacijos „Šilutės greitis“ vadovas Kęstas Valančius sako, jog pavyko gauti visus leidimus iš Šilutės rajono savivaldybės bei policijos. Varžybas organizuoti taip pat padėjo automobilių mėgėjų klubo „I Made This“ nariai.

Pasak K.Valančiaus, leidimus pavyko gauti tik paskutinę minutę, praėjus kryžiaus kelius, todėl nebuvo laiko renginį pakankamai išreklamuoti. Nepaisant to, varžybos sulaukė gausaus būrio žiūrovų. „Geras ralis, puikiai išsiliejau“, – įspūdžiais dalijosi lenktynes ledo saslykaižiūrovas Aurimas.

Žvejų grąžtu pragręžę lede skyles, varžybų organizatoriai patikrino jo storį, tad ir dalyviai, ir žiūrovai buvo saugūs. Ledo storis – 25 centimetrai, jis siekė žemę.

K.Valančius džiaugiasi, jog varžybos praėjo šauniai – be nelaimingų atsitikimų. Jeigu leis palankūs orai, organizatoriai jau svarsto surengti antrąjį „Nemuno pievų ledo taurės“ etapą.

Transporto priemonės buvo suskirstytos į klases. Retro motociklų klasėje laimėjo Vytautas Degutis, motokroso klasėje (joje dalyvavo motociklai su dygliuotomis padangomis) – Gediminas Jomantas, bagių klasėje – Kęstutis Valančius, FWD (automobilių priekiniais varančiaisiais ratais) – Irmantas Ditkus, RWD (galiniais varančiaisiais ratais) – Rolandas Norkus, AWD (visais varančiaisiais ratais) – Rimvydas Kriščiūnas ir laisvoje klasėje – Redas Norkus.

Nuotraukų galerija:

joomplu:8504

Skaitytojų atsiųsti video iš lenktynių: