Užsienietį traukia Šilutė

Silutiske Gintare su seimaAnglijoje gyvenantys ir dirbantys lietuviai plūsta į Lietuvą. Palangos oro uoste penkis kartus per savaitę nusileidžia pilnutėliai lėktuvai. Sugrįžę į gimtinę emigrantai išbando visas pramogas, švenčia su draugais ir pasimato su artimaisiais.

Lietuvė Gintarė su vyru Jasonu ir dukrele vyksta pas artimuosius į Šilutę. Pora į Lietuvą visuomet sugrįžta kartą per metus. „Apsistosime Šilutėje, o po to sugrįšime į Palangą aplankyti visų senų vietų. Norime saulės, jūros ir šilumos. Tačiau daugiausia laiko praleidžiame Šilutėje“, – kalbėjo porai savaičių sugrįžusi emigrantė.

Jasonas negailėjo komplimentų Lietuvai ir lietuviams. „Lietuva man labai patinka. Labai graži šalis. Tačiau smagiau būti ramioje Šilutėje nei Palangoje, nes čia per daug žmonių. Aš geriau renkuosi mažus miestelius.

Mėgstu plaukioti valtimi ir žvejoti. Londone mes tikrai nežvejojame, tačiau čia tai smagus užsiėmimas. Pagautas žuvis visuomet kepame ant griliaus ir skaniai suvalgome“, – šypsojosi angliškai kalbantis pašnekovas.

Daugiau apie tai skaitykite lrytas.lt straipsnyje „Sugrįžę emigrantai nesikuklina: „Atsivežėme 4 tūkst. svarų“.