Užsimota kapitaliai remontuoti Vilkų kampo gatvę Vilkų kampo kaime

VILKU KAMPASŠilutės savivaldybės tarybos Ekonomikos ir finansų komiteto politikai nustebo išgirdę, kad Administracija parengė sprendimo projektą „Vilkų kampo gatvės Vilkų kampo kaime, Švėkšnos seniūnijoje, kapitalinis remontas“. Kai kurie politikai jau klausė kada bus pradėti darbai, tačiau klausimai užsibaigė, kai buvo pranešta, kad Tarybos pritarimas bus tik pirmas žingsnis siekiant gauti lėšų šiam projektui.

Planavimo ir plėtros skyriaus vyriausioji specialistė Aušra Stakvilevičienė sakė, jog projekto tikslas – didinti kaimo vietovių gyvybingumą, remiant vietinių kelių sukūrimą ir gerinimą gyvenamosiose vietovėse. Projekto įgyvendinimas prisidėtų prie Vilkų kampo kaimo patrauklumo didinimo, eismo sąlygų gerinimo. Kaime bus išasfaltuota Vilkų kampo gatvė, sutvarkyti kelkraščiai, šlaitai, išvalyti grioviai, įrengtos pralaidos.

Projektą planuojama finansuoti Europos Sąjungos ir Savivaldybės biudžeto lėšomis. Bendra preliminari projekto vertė 250 000 Eur, iš jų 200 000 Eur – ES lėšos (80 proc.), 50 000 Eur – Savivaldybės biudžeto lėšos.

Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis „Šilutės naujienoms“ sakė, jog Vilkų kampo gatvė yra jungiamoji dalis dviejų regioninės reikšmės kelių: Švėkšna – Žemaičių Naumiestis ir Švėkšna – Šyliai. Gatvės ilgis – apie 1700 m, čia gyvena apie 70 žmonių. Vilkų kampo gyvenvietėje nėra nė vienos asfaltuotos gatvės, vasarą čia gyvenantieji skundžiasi, kad yra priversti kvėpuoti dulkėmis.

Pasak seniūno, Vilkų kampo žmonės myli savo gyvenvietę ir kiek išgali tvarkosi. Čia apsilanko ir turistai, nes gyvenvietėje yra įdomių vietų: Ašvos akmuo, Vilkų kampo senkapis, Bandonijų muziejus.