Vagys ėmė vamzdžius, indus ir maistą

6940427-cartoon-thief-with-flashlight-and-skeleton-keys1009 litų žala padaryta AB TEO LT Šilutės klientų aptarnavimo grupei. Jos vadovas dar kovo 4 dieną pastebėjo, kad Gardamo sen. Puzraviečių k. buvo nupjautas pritvirtintas prie tilto konstrukcijų vamzdis ir pavogti kabeliai.

Saugų sen. Petrelių k. gyvenantis D.P., pirmadienį grįžęs namo, pastebėjo, kad išdaužtas lango stiklas, o iš virtuvėje esančio šaldytuvo pavogti įvairūs maisto produktai. Žala – 239 litai.

Nuostolius dar skaičiuoja UAB „Audata“, kurios bankroto administratorius pranešė, kad iš Gardame esančio bendrovės gamybinio pastato pavogtas rašomasis stalas, spintelė, kėdė, elektrinis virdulys, virtuvės indai ir įrankiai, praustuvė, aliumininės kopėčios ir kiti daiktai.

Šilutiškis M.J. dar kovo 9-ąją jo įmonei priklausančiame kompiuterinių žaidimų salone, Tilžės g., pasigedo PS3 valdymo pulto, kainuojančio 170 litų.

Naktį į trečiadienį vagys įsibrovė ir į UAB „Šilutės prekyba“ parduotuvę Šilutėje, Dzūkų g. Į pastatą jie pateko sulaužę medinę furnitūrą. Kas ir už kiek pavogta, dar tikslinama. Objektą saugo saugos tarnyba „Argus“.

AB „Klaipėdos Energetika“ padaryta 731 litas nuostolio. Bendrovės vadovai šeštadienio naktį Saugų padalinio teritorijos neberado 15 m elektros kabelio ir 20 kilogramų aliumininio laido.