Vagys įžūlėja – negąsdina nei vieša vieta, nei šviesus paros metas

 1218696311policijaTauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai, reaguodami į gautą informaciją apie vagystes, operatyviai išaiškino nusikalstamas veikas įvykdžiusius asmenis.

Vakar, balandžio 22-ąją, dienos metu apie 12 val. prie pastato, esančio Šilutėje, Tilžės g. nepilnametis 16-os metų vaikinas mėgino iš 46-erių metų moters pavogti rankinę. Nors rankinėje ir buvo vertingų daiktų – 100 eurų vertės mobiliojo ryšio telefonas bei 1 000 eurų, tačiau nepilnamečiui nepavyko įgyvendinti savo užmojų. Pareigūnai operatyviai sureagavo į iškvietimą ir vaikiną sulaikė. Jaunuoliui už pasikėsinimą viešoje vietoje pavogti svetimą turtą gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki 6 metų.

Tą pačią dieną buvo registruota dar viena vagystė, įvykusi balandžio 20 d. Pirmadienį, apie 17 val. iš 29-erių vyro bendrabučio, esančio Šilutėje, Cintjoniškių g., laiptinėje kitas 23 metų vaikinas iš nukentėjusiojo rankų atėmė mobiliojo ryšio telefoną „Nokia C3“.

Nors įtariamojo sulaikyti nepavyko, tačiau jis pareigūnams yra žinomas, todėl tikėtina, kad greitu metu jam teks atsakyti už įvykdytą nusikalstamą veiką už kurią numatyta bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai ragina gyventojus nelikti abejingais ir pastebėjus panašaus ar kitokio pobūdžio nusikalstamas veikas apie tai pranešti:

Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270
Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952
Bendruoju pagalbos telefonu 112