Vagystės vietoje vyriškis paliko savo pėdas

Kaltinamasis V. U. iš ganyklos pavogė V. G. priklausantį turtą, kurio bendra suma 385 eurai. Už ūkininko turto pagrobimą kaltinamajam Šilutės teismo rūmuose skirta 4 mėnesių viešųjų darbų bausmė.

Pavogti ketverias akėčias nebuvo lengvas darbas, vagišius jas pardavė į metalo supirktuvę.

V. U. automobiliu atvažiavo į Šilutės rajono kaimą. Automobilį vyriškis paliko poilsiavietėje šalia nukentėjusiojo sodybos ir nuėjo į ganyklą. Pasak V. U., jis nė nežinojo kam priklausė ganykla. Nuėjęs jis pamatė ant žemės gulinčias ketverias akėčias ir nutarė jas pasiimti. Taip pat pavogė traktoriaus traukes, metalinio aptvaro konstrukcijas ir metalinį stovo laikiklį. Kadangi visi šie daiktai buvo metaliniai, kaltinamasis juos pardavė į metalo supirktuvę.

Nukentėjusysis vagystę pastebėjo dėl to, kad ganykloje buvo išmindžiotas sniegas. Jis ganykloje pasigedo traktorinių akėčių, kurios buvo pritvirtintos prie metalinio rėmo, metalinio aptvaro vienos konstrukcijos dalies, traktoriaus „Belarus“ dviejų traukių. Teritorijoje matėsi ir rogučių žymės, kurios vedė toliau nuo ganyklos link pagrindinio kelio. Visi dingę daiktai V. G. buvo grąžinti, tad jis civilinio ieškinio nereiškė.

V. U. savo kaltę pripažino. Šilutės teismo rūmuose jam skirta 4 mėnesių viešųjų darbų bausmė.
Nuosprendis negalėjo būti skundžiamas.